Lista ocen Peugeot 508 I SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW 2011-2014 (20) - Ergonomia

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sandman8
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Wszystko jest pod ręką. W zasadzie brak wielofunkcyjnych przyciskow na kokpicie a ekran dotykowy działa bez zarzutu. Regulacja kierownicy, intuicyjność obslugi menu i kierownicy wielofunkcyjnej daje przewagę nad innymi, ktore ogladalem. Brak dedykowanego miejsca na telefon, ale pomiedzy siedzeniami bez problemu 4 iphony się położy.Schowek otwierany na strone kierowcy, spory z dodatkowym gniazdem zapalniczki i podwójnym USB. Inacze mówiąc-...
~Jarek
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Przemyślany samochód projektował Polak. Siedzi się bardzo dobrze, wszystko pod ręka. Każda funkcja ma swój przycisk, co dla mnie jest zaleta, nie lubię samochodów gdzie podstawowe funkcje obsługuje się ekranem dotykowym. Multimedia bardzo proste w obsłudze i przyjazne użytkownikowi. Tomek czego można się przyczepić to cup holdery z przodu, niefortunnie usytuowane i mały schowek w podłokietniku, mimtomakurat jakosmszczegolnie nie przeszkadza.
~HR
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Wszystko jak należy. Duże wygodne pokrętła nawiewów, intuicyjna obsługa. niektórzy narzekają na brak miejsca na telefon, ale w sumie jest połączenie Bluethoot, więc telefonu można nie wyjmować z kieszeni. jeżdżę nim dwa lata i za każdym razem muszę spojrzeć na kierownicę, aby włączyć tempomat i nie pomylić się z ogranicznikiem prędkości - jedyna mała wada :)
~Alosza
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
To dla mnie najdoskonalsze wnętrze! Ale cóż się dziwić, skoro wyszło z pod ręki Polaka, Pana Adama. Dla mnie wzór rozmieszczenia i obsługi. Drobny, ale dosłownie drobny minus za bram miejsca na telefon, ale w czasie jazdy spokojnie może pozostać w kieszeni kurtki czy marynarki. Wciąż jestem pod wrażeniem tego wnętrza!
~Marcin
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Niby bardzo dużo przycisków, ale się dublują funkcyjnie. Po jednym dniu bez czytania instrukcji wszystko wiedziałem. Nawigacja bardzo wygodna, ale mapy nie nadążają za zmianami w Polsce. Dużo gniazdek 12v Headup display - super sprawa. Małe minusy brak monitorowania martwego pola i aktywnego tempomatu
~peugeot508SW
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Wszystko na miejscu, szybka zmiana temperatury, obsługa telefonu z joysticka między fotelami. Duży plus za umiejscowienie kontrolek od świateł mijania na desce rozdzielczej a nie gdzieś po lewej za kierownicą - kwestia przyzwyczajenia. Fajny head-up - przyzwyczaiłem sie.
~Maciej
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Tunel środkowy, brak jakiegokolwiek miejsca na telefon, etc. Dziwny mały schowek w podłokietniku, jeśli mamy wersję z start stop odpada nam też lewy schowek pod deską. Tutaj się nie popisali. Z takich pozytywów to 4 gniazda zapalniczki
~Marcin Z
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Bardzo dobrze, bez czytania instrukcji wszystko obudziłem stojąc w korku pierwszego dnia. Wygodna obsługa navi joystickiem. Brad up display świetna rzecz. Mnóstwo przycisków, dublują funkcje ale wg mnie jest to wygodne.
~Tomasz Przybylski
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Na przednich fotelach jest dobrze,ergonomia na dobrą czwórkę.Na tylnej kanapie komfortem mogą cieszyć się wyłącznie 2 osoby.Dla trzeciej osoby wyraźnie brakuje miejsca,bowiem auto ku tyłowi dość mocno zwęża się a dach obniża.
~Gabek
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Guziki rozmieszczone całkiem nieźle. Łatwo idzie się przyzwyczaić. Jedyna uwaga, że guziki od podgłaszania mogłby by być na kierwonicy bliżej kciuka.
Peugeot 508 I SW