Lista ocen Peugeot 508 I SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW 2011-2014 (22) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~peugeot508SW
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Przestrzenia jest duzo. Samochód ma 484 cm długości - przez to ma słabszy skręt, ale to też trzeba się przyzwyczaić. Kierowca, pasażer jak i tylny rząd siedzeń dużo przestrzeni. Spokojnie przewoziłem na tylnej kanapie 3 dorosłych pasażerów. 3 foteliki dziecięce wchodzą, ale trzeba próbować, które i najlepiej zweryfikować fizycznie. Panorama super widoczność, ale dla kierowcy nie ma znaczenia (chyba że się podjedzie blisko świateł to można...
~sandman8
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Rewelacja zarówno z przodu jak i z tyłu. Nawet za kierownicą mozna niemal założyć nogę na nogę. Przymierzalem się do C5 i mazdy6. W 508 i C5 miejsca jest podobnie w mazdzie sporo mniej z tyłu. Dobrzevwbtym wzgledziebwypadlo i40 no alebten silniczek 1,7 136 KM to jakas pomylka i nawet proby wmówienia mi że koreańskie 136 bedzie jechalo tak jak europejskie 150 mnie nie przekonalo. Zaznaczam, że bardzo lubię Hyundaia i moje kroki w pierwszej...
~Tomasz Przybylski
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Tak,jak napisałem powyżej,z tyłu pasażerowie nie są rozpieszczani zbyt dużą ilością miejsca.Muszę też wspomnieć o bardzo małym bagażniku,mimo że to kombi,w nim mieszczą się dwie średnie walizki i trochę drobnicy.Na dłuższy wyjazd rodzinny,muszę brać duży box dachowy,mimo ,że nie bierzemy ze sobą szafy...
~Marcin Z
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Byłoby super gdyby nie niska podsufitka że względu na szklany dach. Mi to trochę przeszkadza no ale mam 188cm. W Mondeo było pod tym względem lepiej. Poza tym super, bardzo wygodne fotele. Bagażnik niby 600 litrów, ale powyżej rolety niewiele się mieści że względu na kształt klapy.
~HR
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
mam 190 cm wzrostu, bez trudu ustawiam fotel kierowcy a za mną siada drugi człowiek o tym wzroście. Na tylnym siedzeniu mamy zamontowany fotelik do jazdy tyłem, mimo to na przednim fotelu można wygodnie usiąść.
~Marcin
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
miejsca dużo, ale powyżej 190cm może być problem z miejscem nad głową, ja się mieszczę na styk. Bagażnik niby duży ale mniej ustawny niż w fordzie. Dla mnie wystarcza, ale mondeo lepsze
~TomaszT
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Nie jest aż tak dużo jakby mogło się wydawać z gabarytów zewnętrznych. Z fotelikami dla dzieci jest ciasno. W klasie kombi jest dość wysoko w rankingu.
~Alosza
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Bez zarzutu. Każdy znajdzie sporą ilość i przestrzeń dla siebie. Czytałem bajki o zbyt małej ilości miejsca na nogi z tyłu ... nie wiem, ale chyba dla słonia!
~Tomasz
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Komfortowe warunki dla pasażera i kierowcy. Siedzący z tyłu mają dużo miejsca na nogi, głowę. Nawet w 3 osoby z tyłu nie jest problemem odbyć dłuższą podróż.

Usterki Peugeot 508 I

Peugeot 508 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~smolarcz
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Mam 194cm i wygodnie mi z przodu. Siadłem na próbę z tyłu - wygodnie, mieszcze się. Jak zamawiałem, to sprawdzałem Superba - tam jest niezły wypas z tyłu..
Peugeot 508 I SW