Lista ocen Peugeot 508 I SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW 2011-2014 (20) - Widoczność

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sandman8
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Fotele bardzo wygodne z regulacjami we wszystkich płaszczyznach, regulacją podparcia ud, lędźwi itd. Dobrze trzymaja na boki i sa wystarczająco duże na szerokie plecy. Odległość głowy do podufitki przy 185 cm wzrostu wypada bardzo spoko. Połączenie Bluetooth stabilne, w menu ekranu również kilka pierdół jak np kalkulator. Przyciemnienie tulnych szyb daje poczucie luksusu i zewnątrz niewiele widać co jest w środku. Słońce nie razi, nie grzeje....
~HR
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Widoczność dobra, w słupkach A są co prawda małe trójkątne szybki, ale czasami trzeba się wychylić, żeby zobaczyć przechodnia na pasach. Słupki B bardzo masywne, ale nie wpływają na złą widoczność. Z tyłu mam czujniki parkowania, więc problemu nie ma. Jedyne czego brakuje, to w wersjach bez elektrycznie sterowanego fotela, brakuje samo opuszczającego się lusterka po wpięciu wstecznego.
~Tomasz Przybylski
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Dość masywne przednie słupki , nisko usytuowane lusterko wsteczne oraz opadająca linia dachu i mikroskopijna tylna szyba skutecznie ograniczają widoczność.W cofaniu pomagają fabryczne czujniki cofania.Trzeba jednak uważać, bowiem działają z wyraźnym opóźnieniem .
~Marcin Z
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Dla mnie bardzo dobrze, ale ja parkuję na lusterka i od dawna jeżdżę samochodami ok 5m. Minus beznadziejne spryskiwacze mgłowe, powyżej 120 km/h nie działają. Biksenony super, fajny bajer automatyczne długie
~peugeot508SW
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Ocena 4,5 - no nie jest moze idealna - dla mnie w zupełności wystarczająca - średnia tylna szyba - powód - Dach schodzący w dół. Kwestia przyzwyczajenia Duzy słupek B swiatła LED do jazdy dziennej + ksenon
~Marcin
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
jeżdzę na llusterka od zawsze, słupki przednie szerokie, jak wszędzie (bezpieczeństwo). Spryskiwacze mgłowe beznadzieja, trzeba zwalniać do ok 100 km/h żeby oczyścić szyby
~Gabek
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Ogólnie na plus. Jedyne co mi przeszkadza to lusterko wsteczne. Jest dość nisko i jest duże. Mam 192cm wzrostu i jak się wyprostuje to niestety zasłania za dużo przed przednią szybą.
~Jarek
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Mały minus za widoczność do tylu, mała szyba w tylnej klapie ogranicza widiczmosc trzeba parkować na czujniki. Do przodu bardzo dobrze no i w górę również :)
~Alosza
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Cóż, kombi o atrakcyjnej stylistyce w tym segmencie jest narażone na obarczenie pewnymi wadami. Widoczność do tyłu cierpi, ale systemy wspomagają dzielnie!
~Tomasz
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Niestety trzeba zachować daleko posuniętą ostrożność na skrzyżowaniach dróg prostopadłych do siebie- ogranicza widoczność środkowy słupek.
Peugeot 508 I SW