Lista ocen Peugeot 806 (29) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojmaj@o2.pl
Van 2.0 Turbo 147KM 108kW
Nieźle trzyma się drogi, koleiny mu niestraszne (nawet mimo nieseryjnych szerokich gum 215) a w zakrętach pewniej niż nie jedna osobówka o pseudosportowym zacięciu. Duży plus. Autostradą 170 bez problemu (tylko ten hałas) Kilometry robią swoje i komfort zawieszenia już nie ten, ale to pewnie można nadrobić w serwisie. Hamulce takie sobie i szybkie zużycie klocków (masa auta), ale to też dałoby się poprawić.
~Jack 119
Van 2.0 HDI 109KM 80kW
tu przyznam jest świetnie, zawieszenie jest wieczne, po wymianie tylnych amortyzatorów i tulei belki koszt po 30 zł za sztukę górnej półki, pojazd przepływa przez dziury i poprzeczne nierówności. Bajka. łdnie wchodzi w zakręty, i świetnie trzyma się jezdni. Żadnych zdradliwych ucieczek ale konieczne dobre opony.
~Nasti
Van 2.0 Turbo 147KM 108kW
Kedy jedzie sam kierowca tył nieco podskakuje, z każdym kilogramem ładunku komfort jazdy wzrasta. Dobre prowadzenie zimą - koła nie tracą łatwo przyczepności, przód jest dociążony, duży rozstaw kół - auto ładnie układa się w koleinach
~Vanowiec
Van 2.0 HDI 109KM 80kW
Nie wiem co powiedzieć. Tym samochodem poprostu się płynie. Co do manewrowania to nie ma absolutnie żadnych minusów. Co do promienia skrętu to trzeba brać pod uwagę, że to jest VAN
~gladczynski
Van 1.9 TD 90KM 66kW
jazda jest bardzo komfortowa lecz jakakolwiek najmniejsza awaria ciągnie za sobą w bardzo szybkim tempie kolejne i koszty też nie są najmniejsze
~brando-69@go2.pl
Van 2.0 121KM 89kW
Niema ideałów ,mięciutki ideał na nasz syf ale za miękko powyżej 130km/h tyle że to duże auto i jest wysokie ,to nie rajdówka ,ale dużo potrafi.
~maja@maja.net.pl
Van 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Drogi trzyma się naprawdę bardzo dobrze. Gdy jechałem do granicy (Kołbaskowa) autostradą z betonki, dosłownie płynął.
~Przemek
Van 2.0 121KM 89kW
Dobrze się prowadzi, mniej zwrotny od zwykłego auta, nie za miękkie nie za twarde zawieszenie, wygodnie sie jedzie na dłuższą podróż.
~Adam806
Van 2.0 121KM 89kW
Jazda elegancka bez rzadnych wiekszych problemów (tak wogóle nei wiem czy tylko mój ale hamulce to ma zaje...) :D
~kristo77@op.pl
Van 2.0 121KM 89kW
JAK KUPIUŁEM MIAŁ 195000 KM, PRZEJECHAŁEM 30000 KM I BEZ ZMIAN (JESZCZE NIC NIE WYMIENIAŁEM) - TWARDA SZTUKA