Lista ocen Renault 5 I (28) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~winko 507852013
Hatchback 1.1 45KM 33kW
jak po torach . ujmuje 1 pkt za belke tylną /mam wybite łożysko i jeżdże już tak ponad rok ,koła z tyłu mam tak; /-------- ale jedzie i się tłucze nie kupujcie łożyska do belki!!!!!!!!!!! kosztuje 200 zł i za dużo przy tym roboty lepiej jechać na szrot i znależć belkę w dobrym stanie za 250-300 zeta kilka srub i gotowe
~k_rzys
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Wszystko jest w porządku na łosych oponach fajnie jeździła bokiem w zakrętach niebyło wtedy większego problemu z opanowaniem auta. Jedyne co mi przeszkadza to troche skrzywiony drążek kierowniczy który troche hałasuje na dziurach no ale to już wina pierwszego wlasciciela
~zadowolony
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Raczej w porządku. Auto miękkie. Jak na polskie realia zawieszenie trzyma się dobrze. Części kosztują grosze, pełna gama zamienników. Tylna belka w moim egzemplarzu po 80 tyś km bez żadnych luzów , ani stuków.
~kierowca
Hatchback 1.3 64KM 47kW
przy 90 km/h zaczyna szumieć. ale sprawny 120 normalka. 2 razy w życiu pojechałem 160 km/h niezły odjazd, ale bałem się jak cholera że się rozpadnie. chciałem go przetestować na drodze szybiego ruchu Radom- W-wa
~TM, Kraków. tmachnik@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Świetny na trasie/ przy wys. prędk. "trzymanie się drogi" zaskakuje (pozytywnie) prowadzących piątkę pierwszy raz. Na dziurach mocno czuć cierpienia zawieszenia.
~olo45
Hatchback 1.3 42KM 31kW
na codzienny przejazd ok 30-40 km do zyrardowa ze skierniewic.w obie strony bedzie gdzies 70km.lekko sie jezdzi,przyjemnie
~adlem@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Przy zachowaniu pewnej dbałości, układ sprawuje się idealnie. Dobrze trzyma się drogi. Testu łosia nie robiłem.
~Zakochany ( po zakupie Reni...)
Hatchback 1.1 45KM 33kW
poza wymianą "ze starości" żadnych problemów. Wymieniałem właściwie elementy gumowe...
~Jacek
Hatchback 1.1 45KM 33kW
miękkie zawieszenie sprawia, że trzeba zwalniać w zakręty. Raz jechałem na dwóch kołach :/
~Jac
Hatchback 1.3 64KM 47kW
Przechyla się na zakrętach i piszczą... pasażerowie, ale trzyma się bardzo dobrze i nie wiem co to garby.