Lista ocen Renault 5 II 1.7 75KM 55kW 1987-1992 (9) - Silnik

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gr
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Lubi ssanie, ale jak sie rozgrzeje to bez problemu. Wymienione bylo pare czesci (pompa paliwowa, rozne filtry, szczotki i tulejki rozrusznika) Generalnie jednak koszty nie sa wysokie jak na utrzymanie 13 latka. Niestety mam model ze slabym silnikiem, ale mimo to zrywa ze skrzyzowania pieknie
~WTQ
Hatchback 1.7 75KM 55kW
MAJĄC TAKI SILNIK JAZDA W MIEŚCIE TO CZYSTA FRAJDA. NAWET BEZ ZADNEGO WYSIŁKU CZY WCISKANIA GAZU DO DESKI NIE MA MOWY, BY KTOŚ WYSTARTOWAŁ ZE ŚWIATEŁ SZYBCIEJ NIŻ MOJA RENIA. NAJLEPSZE SĄ MINY KOLESI, KTÓRZY PROWOKUJĄ MNIE DO WYŚCIGÓW...
~ZOZO20 EMEIL: arczi.maki@wp.pl
Hatchback 1.7 75KM 55kW
ałtko to ma wspaniale przyspieszenie ciagnie do 140 potem jusz toszke gorzej ale maksymalnie jechalem 190 mialem wrazenie ze zaraz odlece zdecydowanie za szybko na tak amly samochod heheh
~gajvs@gazeta.pl
Hatchback 1.7 75KM 55kW
dynamiczny,korci do korzystania z koników.Niestety,konie nie wielbłądy muszą pić.Przy ostrzejszej pracy gazem pije pod 10l.
~Gorzel
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Silnik naprawde elastyczny,jedyną wadą jest przegrzania.Z resztą silnik jest od renault 19.
~dorota
Hatchback 1.7 75KM 55kW
duzy silnik jak na taką pszczółkę,nie wysilony, pracuje słodko.
~elhay
Hatchback 1.7 75KM 55kW
silnik mocny bardzo.ma tzw.wykop i to niezly przy zadbanej renowce 5 to potega mocy
~seweryn
Hatchback 1.7 75KM 55kW
konstrukcja rewelacyjna jak na tamte czasy teraz małe nidobory mocy
~Piotr Kopczyński Rockers78@wp.pl
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Niesamowita elastycznosc mozna ruszac z piatki.