Lista ocen Renault Captur II (27) - Widoczność

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Crossover 1.3 TCe 155KM 114kW
Bardzo mała szyba czołowa. Zwłaszcza wysunięta do przodu, nisko położona górna krawędź szyby powoduje, że chcąc zobaczyć sygnalizator, trzeba niemal położyć się na kierownicy. Widoczność do tyłu bardzo słaba, na szczęście jest kamera cofania (która niestety brudzi się błyskawicznie). Bardzo dobra widoczność w lusterkach.
~grzegorz
Crossover 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
dla mnie średnio. W Dusterze było lepiej jednak kamery 360 stopni , camera cofania i czujniki parkowania - przód i tył robią swoje i problemu nie ma. Najwiekszą różnice zauważyłem w światłach drodowych i mijania .Tutaj są ful ledy i na dodatek automatycznie sie drogowe zmieniają, działa to bardzo dobrze
~Mariusz
Crossover 1.3 TCe 140KM 103kW
Poprzednio jeździłem audi a4. W Capturze chyba najbardziej przeszkadzają mi boczne słupki przez które widoczność przy zakręcaniu jest takie sobie.,natomiast przez to że w samochodzie siedzi się wysoko z przodu widoczność jest ok. Szyba tylnia jest mała i słabo widać na szczęście pomaga kamera
~michal
Crossover Plug-In 1.6 E-Tech 160KM 118kW
Napewno nie 5 gwiazdek. Oba przednie słupki zbyt obfite i trochę zasłaniają. Tylna szyba malutka, tylne słupki również grube. 4 gwiazdki i to dopiero po paru miesiącach przyzwyczajania się do tego samochodu. Na początku tobym dał ze 3 gwiadki. Na plus - duże lusterka boczne.
~bimx
Crossover 1.3 TCe 140KM 103kW
Dość dobrze, ale trzeba być ostrożnym (np. na rowerzystów z boku). Kamera cofania + czujniki przód-tył dają dobry obraz sytuacji. Szkoda, że nie hamuje automatycznie jak zbliżam się do przeszkody (innego pojazdu).
~TH
Crossover 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Czasami jak stanę za blisko świateł to żeby zobaczyć czy jest zielone trzeba się trochę nachylić. Ale nie jest to wielki problem. Cofanie z kamerą nie sprawia żadnego problemu.
~Resident
Crossover 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Duży słupek A sporo zasłania. Słabo też widać do góry (sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniach). Dobrze widać do tyłu na wprost i na boki.
~Robert
Crossover 1.3 TCe 140KM 103kW
Duże lusterka i kamerka cofania robią swoje. Jest dobrze. Jazda nocą też nie sprawia zawodu. Reflektory ledowe świecą jasno i właściwie bardzo dobrze.
~TB
Crossover 1.0 TCe 100KM 74kW
Przeciętnego wzrostu (185cm) kierowca po dojechaniu do skrzyżowania z sygnalizacją świetlną musi się pochylać żeby zobaczyć światła na wysięgniku
Dziennik kosztów dla Renault Captur II
5,7
6,2
8,7
~Marcin Nosek
Crossover 1.3 TCe 140KM 103kW
Mam kamery 360⁰ to bardzo rozsądny wybór bo wysokość nadwozia i szerokości słupków jednak ograniczają widoczność