Lista ocen Renault Clio I 1.4 75KM 55kW 1990-1995 (28) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ jacur@wp.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Moja obecna wersja to RT, jest to jedna z bogatszych wersji z świetnymi fotelami (mi.podparcie lędzwiowe) ale duże, pluszowe fotele zajmują więcej miejsca niż w podstawowych wersjach, w których jest więcej miejsca- ale i tak jak, na ten segment, miejsca jest sporo.
~Siwy19GNIEZNO
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Wielki PLUS Clio !! Miejsca na 4 średniej wielkości osboby na serio dużo jak na tak małe auto !! bez problemu sie podrózuje. (Ojciec ma Fieste 98 rok wiec tam to jest mało miejsca... nie wspominając o Corsie 91 !! )
~PunkNeverDie sXe
Hatchback 1.4 75KM 55kW
dla kierowcy ok ja mialem praweie max do tylu fotel odsuniety i w wersji lekko lezacej , natomoast mysle ze stlu slabo chciaz da sie podrozowac itd ale jednak to niejest duzy samochud wiec niema co wymagac z tylu salonu
~rafaldumanowski01@wp.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
mam 182cm, było wygodnie ale mieściłem się na styk przy fotelu odsuniętym na maxa i maksymalnie obniżonym. Wspóczuje tym co siadają za wysokim kierowcą;) Ale niema czego wymagać, jest to małe autko
~Szczypek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
z przodu ok, z tyłu dość mało miejsca. ale w sumie czego wymagać od takich gabarytów...
~porsche911
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Z przodu jest naprawde sporo miejsca jak na tak niewielki samochod. Z tylu nie wiem, nie jezdze ;)
~dzidek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Co tu dużo pisać, nie jest to Mercedes. Ja podróżuję w dwie osoby maksymalnie i miejsca starcza.
~Robert
Hatchback 1.4 75KM 55kW
ilosc miejsca z przodu wystarczajaca. jak na takie małe auto ztyłu terz niejest najgorzej
~Zdzicho
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Z tyłu nie jeżdże ale z przodu jest super, wygodnie.Mam fotel z regulacją wysokości i lędzwi.
~PREZES
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Podrużuje maxymalnie z 1 pasażerem wiec niemam problemów z wygodną pozycją a mam 190cm wzrostu