Lista ocen Renault Clio II Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW 1999-2010 (165) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 247 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~insane
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Wyciszenia raczej nie ma :). Od 110km/h zapomnijmy o rozmowie, a radio zróbmy głośniej. Przy 130-140 nie słychać już własnych myśli (a wiele szybciej auto nie jedzie).
~mahattma_gandhi
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
praca silnika wyciszona niezle - znajomi mnie pytaja czy mi auto zgaslo jak stoje na swiatlach.Za to szum opon.... tak przy 100 i wiecej km/h jest i to dosyc spory.
~mariooop
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Tutaj jest dobrze. Autko cichutkie. Głośno zaczyna się robic dopiero po przekroczeniu 120km/godz ale i tak przyjemnie wtedy wyje, to jest jak to mówią ma ładny gar
~Rob.
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Nawet i 140 km /h jadąc da się rozmawiać i jechać w dłuższą trasę. Co dla mnie jest pozytywnym zaskoczeniem. A tak do 120, pełna kultura.
~Janek
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
głośno powyżej 120 km/h, a po przekroczeniu 140 km/h nie da się słuchać radia, ale to już blisko kresu możliwości tego auta, więc nia ma się co dziwić
~Krzychu L.
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Poza wentylacją ok. Jak na małe auto, hałas dopiero przy ponad 130 należy ocenić pozytywnie. Podróż na autostradzie z taką prędkością nie sprawia problemów.
~nrok99
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Auto bardzo ciche nawet przy 150 silnik nie zagłusza rozmowy jedyne zastrzeżenie tłumik rozpadł się po trzech latach i nowy mocno buczy
~Clion Fan
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Wyciszenie jest świetne, mam Renaul Clion Extreme z silnikiem Diesel`a, a jak wiadomo są z reguły głośne i wewnątrz auta prawie nie słychać.
~maciek@infomil.pl
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Spodziewałem się cichszego auta. Poskąpili nawet wyciszenia pokrywy silnika. Poszli w bajery, a o podstawie komfortu zapomnieli. Punto jest dużo cichsze.
~hadzio
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Przy niskich prędkościach (miejskich) bardzo cichy silnik, na wyższych obrotach słychać wycie tego małego silniczka i szum wiatru.
Renault Clio II Hatchback