Lista ocen Renault Clio II Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW 1999-2010 (196) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 216 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bazyl123
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Mam 189cm. i nie narzekam, no chyba że ktoś za mną usiądzie to już jest gorzej. Jak na niewielkie auto jest Ok.
~Zadowolony
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Mam 190 wzrostu i nie mam problemu z zajęciem miejsca z przodu co z tyłu tego nie wiem ale na razie nikt się nie skarżył
~iza
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
trochę ciasno,kierowca może się poobijać o pasażera w trakcie zmiany biegów.Dla mężczyzn zdecydowanie za mało miejsca.
~fermion1978
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Dla kierowcy doskonale. W przypadku przewożenia kompletu pasażerów jest trochę ciasno, ale jak na tak mały samochód jest OK.
~Aro
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
jest OK z przodu ale z tyłu jak w maluchu ustawianie foteli w wersji 3D do d....y klamki w fotelach wyłamują się
~rafalcl@wp.pl
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Fotele mają dośc krótkie siedziska, jak dla mnie: za małe boczne trzymanie, przydałoby się boki foteli bardziej wyprofilować.
~pedziwiatr
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Z przodu stosunkowo dużo miejsca. Tylna kanapa raczej mało komfortowa dla większych osobników. Mało miejsca na nogi.
~roberto
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
jeżdżę głównie sam ,powiem tak- to samochód dla max 2 osób, z przodu wystarczająco dużo miejsca jak na tak małe autko
~Granatowe Clio
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Mam 188 cm. wzrostu i z przodu się mieszczę ale z tyłu współczuję pasażerom na dłuższych trasach. (Brak miejsca na nogi)
~Włodek
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Średnia jak na tę klasę auta, jeździlem jednak większymi autami z tego segmentu. Świetne fotele w wersji Extreme.
Renault Clio II Hatchback