Lista ocen Renault Clio IV (107) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek
Grandtour Facelifting 0.9 TCe 90KM 66kW
Auto nie jest z górnej półki cenowej ale jakość wykonania za niska. Mozna dołozyć 5-8 tyś zł i mieć auto mniej denerwujące
~Mateoo
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Energy TCe 118KM 87kW
Bardzo dobra. Za samochód ze 118km silnikiem 4 cylindrowym zapłaciłem poniżej 60 tys., samochód bogato wyposażony.
~Komar
RS Facelifting 1.6 Turbo 220KM 162kW
W 100% warto! Nie wyobrażam sobie aby mogło coś sprawiać więcej radości i przyjemnego dreszczyku emocji w tej klasie samochodów.
~Xcv
Hatchback 5d Facelifting 1.2 75KM 55kW
Gdyby było coś lepszego i ładniejszego za 45 tys to bym to kupił i nie opisywał Clio. Biorąc oczywiście pod uwagę auta nowe.
~Marcin
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
43 tys. zł na start i potem tylko paliwo i olej. Za nietuzinkowy wygląd, dobrą jakość i niezawodność - chyba niezła cena.
~Andrzej
Hatchback 5d 1.2 ENERGY TCe 90KM 66kW
W tym przedziale cenowym, i z tak bogatym wyposażeniem Clio stanowi sporą konkurencję dla innych aut z tego segmentu.
~michał_welter
Hatchback 5d 1.2 16V 73KM 54kW
Uważam, ,ze za cenę zakupu nie mogłem w tamtym czasie kupić niczego co by tak cieszyło wzrok.
~michał_welter
Hatchback 5d 1.2 16V 73KM 54kW
~Przemek
Societe dCi 75KM 55kW
Cena wcale nie najniższa a samochód wykonany bardzo słabo i jakość materiałów tandetna
~Andrzej
Hatchback 5d Facelifting 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Mam wyposażenie Intens + automatyczna klima i kamera cofania. W takiej opcji auto jest bardzo poręczne