Lista ocen Renault Clio IV (107) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jaro 79
Grandtour 0.9 TCe 90KM 66kW
Może i auto jest mocno plastikowe, jednak jest to klasa B. Ogólnie nic nie trzeszczy, ok może poza zagłówkiem fotela kierowcy. Dobre wyposażenia, dość mocny silnik jak na jazdy głównie po mieście.
~Tobiasz
Hatchback 5d TCe 90KM 66kW
Wersja Techno Feel dodatkowo doposażona w kamerę cofania, hands free, podłokietnik i pare drobiazgów - kupiona z wyprzedaży rocznika. Cena ktora zaplacilismy 47k PLN - na pewno nie malo ale wg mnie bylo warto.
~Paweł
Hatchback 5d TCe 120 EDC 120KM 88kW
Z jednej strony jakość wyższa jak się spodziewałem w tej klasie auta, z drugiej strony cena też wyższa jak na ten segment... Ogólnie dostajesz to za co płacisz nic więcej, ale też nic mniej.
~rheed
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Dobry stosunek jakosci do ceny byl jednym z glownych powodow zakupu tego samochodu. W kwocie 50 tys zl mozna miec samochod z niemalze w wszystkimi dodatkami jakie sa potrzebe do codziennej jazdy.
~Kazimierz W.
Grandtour Facelifting 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Za taką cenę trudno znaleźć samochód z takim wyposażeniem (tempomat, automatyczna AC itp) I jakością wykonania. Jak za rok go spłacę to myślę o wzięciu znow nowszego CLIO.
~Kamil
Grandtour Facelifting 1.5 Energy dCi 90KM 66kW
tanie, dynamiczne i ekonomiczne auto za przyzwoitą cenę, standardowe wyposażenie znacznie przewyższa VW czy Skodę gdzie za każdą duperelę każą dopłacać krocie
~Pablo
Grandtour Facelifting 1.2 Energy TCe 118KM 87kW
Salonowa cena jest zbyt wysoka moim zdaniem, jak każdego auta z resztą ;) swojego odkupiłem po rocznym najmie za ok. 50 000 zł i za te pieniądze nie ma się do czego przyczepić
~RXon
Grandtour 1.5 ENERGY dCi 75KM 55kW
Najlepiej kupić 2 letnie Clio z minimalnym przebiegiem. Ja kupiłem 1,5 roczne za połowę ceny. Moja wersja kosztowała 63tyś a ja kopiłem za 33,5 tyś. z 27500 przebiegiem.
~marhof
Grandtour 0.9 ENERGY Tce 90KM 66kW
Zawsze chciałoby się mniej zapłacić za sam samochód, jak i za jego eksploatację mniej pieniędzy. W wypadku tego samochodu cena i koszty są adekwatne do założeń klasy "B".
~Baon
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Nie kupsz obecnie na rynku takiego samochodu (sylwetka, wyposażenie, komfort) za taką cenę. Mamy czerwonego z chromami i niewielu sie nie odwróci na jego widok.