Lista ocen Renault Clio (2177)

~Michał D.
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Autko bardzo sympatyczne, niesamowicie przyjazne w codziennej eksploatacji. Drobne niedostatki rekompensuje charakter autka. Każdy kierowca, który przejdzie tym pojazdem kilka kilometrów nie będzie się chciał z nim rozstać. Polecam młodym pracującym ludziom i młodym rodzinom z małymi dziećmi. Nie polecam serwisu auta w ASO. Lepsze i tańsze są drobne warsztaty mechniczne pod warunkiem, że pracują rzetelnie i mają dobrą renomę.
~Sherlock00
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Tak jak pisalem poprzednio - Fajne mile autko do jazdy po miescie i na wyprawy. Pomimo moich serwisowych przygod, nie zamienil bym mojego Clijaka na zadne inne w tej klasie i mocno bym sie musial zatanawiac, nad przesiadka w wyzsza klase. Jesli nie przerazaja cie drobne usterki, to to jest auto dla ciebie. Odrobine wlozonej cierpliwosci odwzajemni z nawiazka.
~mieku
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Wygodny i praktyczny niewielki samochod. W miare tani w utrzymaniu i przy kupnie. Psuja sie w nim glownie drobiazgi. Duzo sprzedawanych w polsce clio I z lat 91-96 pochodzi z niemiec (powypadkowe) takze trzeba je starannie ogladac przy kupnie. Da sie jednak trafic na egzemplarze bardzo dobrze utrzymane. W zasadzie nie ma problemow z rdza. Polecam.
2,4
~triv
Hatchback 1.1 58KM 43kW
Obecnie Clio można kupić za w miarę małe pieniądze. Pytanie czy warto? Moim zdaniem nie. Cztery lata użytkowania samochodu z rocznika 2000. Mnóstwo drobnych i upierdliwych problemów, głównie z elektroniką - zacierające i zacinające się silniczki elektryczne (od poziomowania świateł, od sterowania wlotem powietrza do układu klimatyzacji, od zamykanie/otwieranie szyb). Często padające czujniki które nie wiedzieć czemu zmontowane są na stałe z...
2,8
~MICHELANGELO
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Ogolnie male nienajgorsze autko dla 2-4 osob w 5 osob na dluzsze trasy niebardzo. calkiem przyzwoity bagaznik. Myslalem ze spalanie bedzie mniejsze. dla kobiety nienajgorsze, chociaz moja mama bierze poduszke bo jej z kolei za nisko. Ogolnie autka drugi raz nie kupie bo sie zrazilem do francuza. moze dlatego ze trafil mi sie troche psujacy egzemplarz...
3,8
~tomasz
Renault Clio V
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Po dwóch latach i 25000 km mogę pokusić się już o wiarygodną ocenę. Samochód ma wiele zalet: komfort, dynamika, wielkość bagażnika, odczuwalna jakość wykonania, itd. Ma także jednak jedną poważną wadę - jest awaryjny i drugą trochę mniej istotną - zużycie paliwa. Nie wiem czy to przypadłość egzemplarza którym jeżdżę czy szerszy problem ale w moim przypadku jest słabo.
~pluszak
Renault Clio III
Hatchback 5d 1.2 TCe eco2 100KM 74kW
Dałem za to autko 41 tyś zł, silniczek 100KM, klima manualna, el. szyby, Abs, 4 poduchy. Najbardziej skusiłem się na ten silniczek 1.2 z turbinką. Konkurencja za te pieniądze daje dużo mniej . Jak na razie jestem bardzo zadowolony i zakupu nie żałuje.
~mjesik4@gmail.com
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Daję z czystym sumieniem ocenę 4+. Dobre autko dla początkujących, mało pali, mało się psuje, części tanie. Bardzo polecam, chociaż moim marzeniem jest większe autko Mercedes E-klasa, S-klasa czy BMW 5 czy 7 to cieszę się że na pierwsze autko wybrałem właśnie ten model.
~rafi wawa
Renault Clio III
Hatchback 5d 1.2 i 16V 75KM 55kW
Auto warte polecenia dla osób zakładających rodzinę. Przez pierwsze lata napewno się sprawdzi. Polecam jednak większy silnik niż jednostka 1.2 75 KM bo szkoda tracić nerwy przy wyprzedzaniu. Renault bardzo się przyłożyło do poprawienia jakości i wykończenia. No i 5 gwiazdek w testach NCAP...
Dziennik kosztów dla Renault Clio
8,2
3,2
~Taurus
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Moje auto jest powypadkowe (lekka stłuczka czołowa). Być może część awarii jest wynikiem niechlujnej naprawy. Ogólnie auto w swojej klasie nie jest takie złe . Szczerze mówiąc trochę się tu wyżyłem na moim aucie.
Renault Clio