Lista ocen Renault Clio V Hatchback 5d (21) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mike
Hatchback 5d 1.3 TCe 130KM 96kW
Jako nowe niestety już niedostępne z tym silnikiem - a bardzo szkoda :(. Obecnie ze skrzynią automatyczną dostępne jest Clio tylko z silnikiem hybrydowym, w astronomicznej jak na tak małe auto cenie 120-130 tysięcy złotych. Warto zdecydowanie na rynku wtórnym szukać Clio z tym silnikiem (roczniki 2019-2020) i powiązaną z nim skrzynią EDC oraz cieszyć się z przyjemnej i taniej eksploatacji jednego z ostatnich warm-hatchy na rynku! Co więcej -...
~DamianS
Hatchback 5d 1.3 TCe 130KM 96kW
Zależy jak na to spojrzeć. Jeśli patrzę z kategorii mały samochód, który potrafi w trasę, zmieści się wszędzie i jest to po prostu służbówka, do tego piękna - daję maksymalną ocenę. Z perspektywy Kowalskiego ten samochód w tej wersji nie ma sensu, bo jest po prostu za drogi. Ale to kwestia podejścia. PS: z perspektywy aktualnej sytuacji rynkowej - o wiele więcej pieniędzy przeznaczycie na inne marki, nie otrzymując w zamian tak wiele jak...
~Bartero
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Za te pieniądze dostać coś podobnie dobrze wyposażonego i z tak dobrymi materiałami wykończenia wnętrza, wręcz się nie da. Wiadomo wziąłem przedostanią wersję Intense i lekko skonfigurowałem co dało sumkę sięgającą niemal 70 tyś zł, co jak na segment B jeszcze niedawno wydawało się być bardzo dużo. Lecz nie narzekam, czuć że Renault zależy by od najniższych segmentów budować sobie świetną renomę.
~Dariusz
Hatchback 5d 1.0 TCe 90KM 67kW
Dla mnie zakup clio był zdroworozsądkowy. Miałem kwotę która mogłem przeznaczyć na nowe auto z salonu (pierwsze w życiu) i założenia dotyczące automatycznej skrzyni która musiała być i innego wyposażenia, które w tej cenie musiało się znaleźć w samochodzie. Po przestudiowaniu kilku innych propozycji okazało się że clio w zestawieniu cena - wyposażenie wypadło najlepiej.
~Bartolek
Hatchback 5d 1.0 TCe 90KM 67kW
W momencie zakupu w salonie auto było tańsze o ponad 10 tysięcy od konkurencyjnych modeli w podobnym wyposażeniu. Dodatkowo było dostępne od ręki, dlatego mając na uwadze to, co oferuje, a także wyśmienite wykonanie wnętrza, jest to jak najbardziej ciekawa opcja.
~Janek
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Relacja jakości do ceny jest fantastyczna. Za tak dobre pieniądze nie ma lepszej oferty w tym segmencie. Nawet wersja Zen, posiada bogate wyposażenie, a wraz z pakietami jest naprawdę warta uwagi. W roku 2021 ceny jednak się podniosły, ale nadal pozostały atrakcyjne.
~R.S.Line
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Myślę, że w tej klasie i za tą cenę nic lepszego bym nie znalazł. Co prawda za blisko 80 tyś zł można by było kupić naprawdę fajny samochód ALE używany. Jeśli chodzi o coś nowego, gdzie nikt wcześniej nam nie pierdział w fotele to konkurencja wg mnie ma mniej do zaoferowania
~Jan Winnicki
Hatchback 5d 1.0 TCe 90KM 67kW
Samochód ma za dużo niedopracowań. Lepiej kupić Swifta lub Yarisa. Albo Fiestę. Należy jednak uważać na silnik 1.0 Ecoboost(był on bardzo często wymieniany na gwarancji, na szczęście ford posłusznie go wymieniał w przeciwieństwie do peugeota…).
~tomasz
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Ciężko oceniać: z jednej strony auto bardzo komfortowo i przyjemnie jeżdżące, dające dużą frajdę z prowadzenia a do tego ciche i dobrze zmontowane, Z drugiej strony awaryjne ponad miarę i zdecydowanie za dużo spalające w czasie jazdy typowo miejskiej.
~Mariusz
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Wykonanie całkiem niezłe, ale po ok. dwóch miesiącach użytkowania przy delikatnym ruchu kierownicą czasami, raz na parę dni było słychać pisk ocieranego plastiku/ gumy przy kierownicy. Po kolejnym miesiącu przestało piszczeć.
Renault Clio V Hatchback 5d