Lista ocen Renault Espace III Van 2.2 12V TD 113KM 83kW 1996-2000 (26)

~maciej.nowak@wp.pl
Van 2.2 12V TD 113KM 83kW
Dużego wyboru nie ma wtym segmencie aut. Problem modelu 2.2 dCi (135 KM) polega na tym że silnik nie był do końca sprawdzony a już był montowany w nich jako poligon doświadczalny dla nowej Laguny. Ceny części w serwisie - DRAMAT!!!!!! Brak zamienników- ale parę znalazłem drążki kierownicze, tuleje wachaczy, łączniki stabilizatora - pasują od nowej Laguny i występują jako zamienniki tylkodo niej. Przednie klocki hamulcowe pasują od starszego...
2,2
~Rafał
Van 2.2 12V TD 113KM 83kW
totalna kupa to moje trzecie renault i ostatnie poprzednie były dwie laguny w poprzedniej wersji i były ok to badziewie jest kompletną kupą zdecydowanie odradzam wszystkim narobicie sobie tylko kłopotów i nie słuchajcie gości którzy mają przebieg 1tys km bo to wsdzystko dopiero przed nimi
~szmidt.robert@op.pl
Van 2.2 12V TD 113KM 83kW
przez ostatnie 10lat jezdzilem vanami roznych marek zawsze tych najdrozszych majac nadzieje ze beda to auta najlepsze -tak jednak nie bylo.Renault espace jest jedynym autem ktore daje mi pelna satysfakcje z jazdy-w szczegolnosci na bardzo dlugich odcinkach
~alistar@laposte.net
Van 2.2 12V TD 113KM 83kW
Espace IV to zdecydowanie najlepsze moje auto jakim jezdzilem (zastapil mi nowe Toledo). Idealne auto na 5osobowa rodzine ze sporymi bagazami. Jestem pod wrazeniem silnika - poprzedni samochod byl na traktorze TDI a diezel od Reno jesli chodzi o wibracje i halas to chodzi jak benzyna.
2,3
~"reno" super wóz ;)
Van 2.2 12V TD 113KM 83kW
ładny ale porównał bym go do Peugota 206 mojej żony mały przebieg a mnustwo awari, ręce opadają musze go sprzedać, kupiłem nowego i tak dostałem w klapy, za tą kase co ładuje w serwis mógłbym kupić A-klase na raty dla córki, a to nie koniec...!!!
~Kamil neo210387@wp.pl
Van 2.2 12V TD 113KM 83kW
Espace...ten samochod naprawde zasluguje na pochwale,mimo wsojej ceny zadowoli najbardziej wymagajacych. Atuty: przestrzen, moc, wygoda ect Wady: cena :( . Idealny na dlugie podruze
3,2
~Łukasz Raczek
Van 2.2 12V TD 113KM 83kW
Ogólnie o.k. Przy takim przebiegu po raz piąty jadę dziś do serwisu na wymianę tarcz z przodu. To jest niedorzeczne!!! Średnio po przejechaniu 6-7 tys. zaczyna bić kierownica przy hamowaniu. Serwis wymieniał już nawet belkę od ramy pod silnikiem i NIC !! Byli specjaliści z Renault Polska i dalej dzieje się to samo. Po gwarancji będę musiał za to sam płacić. SKANDAL. Już w życiu nie spojrzę na Renault. Dodam, że nie jeżdżę nim sportowo, nie... (Układ jezdny)
~Jarek
Van 2.2 12V TD 113KM 83kW
Za daleko do radia, ale schowek w desce rozdzielczej bardzo pojemny, trudno szukać większego. Genialnie rozwiązane ustawianie tylnych foteli, które nie są ciężkie (jak ktoś jeździł Voyagerem to niech porówna). (Ergonomia)
~Mariusz
Van 2.2 12V TD 113KM 83kW
ogólnie ,jeżeli ktoś potrzebuje dużego vana to nie ma lepszego.polecam auto z max wyposażeniem,jest tam mase rzeczy które potrafią naprawde cieszyć!
Dziennik kosztów dla Renault Espace III Van 2.2 12V TD 113KM 83kW
12,5
~koVaal
Van 2.2 12V TD 113KM 83kW
Wieeelka szyba z przodu, boczne i tylnia trochę za małe. Widok do przodu nieco ograniczony, gdyż szyba jest bardzo daleko od kierowcy. (Widoczność)
Renault Espace III Van