Lista ocen Renault Espace IV Van (85) - Silnik

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Van 2.0 dCi FAP 175KM 129kW
175 KM daje radę. Miłe zaskoczenie jak na vana. Najlepiej ciągnie na 3 i 4 biegu. Trzeba uważać na licznik-nagle wyskakuje 100km/h i nie wiadomo kiedyno i nie czuje się prędkości.
~Szymon
Van 1.9 dCi 120KM 88kW
W ciągu trzech lat urzytkowania zrobiłem dwa remonty i jeden raz wymieniłem cały a i tak zatarł się po raz czwarty. Kilka razy wymieniłem turbina. z daleka od francuskich samochodów
~Miro.
Van 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Silnik pracuje cicho,nawet na wysokich obrotach,duzy zapas mocy,nawet na 6 biegu. 5 bieg mozna juz wlaczyc przy predkosci okolo 65km\\h(warunek - auto nie zaladowane!)
~sp-yay@go2.pl
Van 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
jest bardzo dorze jak dla mnie oczywiście, silnik bardzo elastyczny,cichy, poprzednio był 2.2 TD , więc szczególnie na niższych obrotach to jest olbrzymia róznica
~Ślimak
Van 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Obawiałem się zawsze skomplikowanej konstrukcji silników turbodoładowanych odpukać jestem bardzo zadowolony z tej jednostki. Fajnie sie zbiera do wyprzedzania.
~m.jaeckel@interia.pl
Van 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Pracuje na benzynie i na gazie be problemowo. Latwo wchodzi na obroty i swietnie sie czuje w zakresie 2000-2500 obr\\m.Wtedy jazda jest najoszczedniesza!
~ReniaEIV
Van 2.0 dCi FAP 175KM 129kW
Nie mam uwag, spisuje się świetnie. Jest cichy, oszczędny, potrafi pokazać pazur, nie bierze oleju, bwzproblemowy.
~seb-q
Van 2.0 i 16V 140KM 103kW
jak na te gabaryty 2.0 nawet na LPG posiada niezłą dynamikę, nawet spod świateł ruszmy tak że nikt nam nie odstaje.
~Mariusz
Van 2.2 dCi 150KM 110kW
silnik 2.2 150KM dobrze radzi sobie z waga auta, pali b ladnie w mroz nawet, spalanie ok w trasie od 7l przy 120km/h
~Luk_ns
Van 2.0 dCi 150KM 110kW
Silnik rewelacja płynny cichy dynamiczny zrywny. Wyprzedzanie tak dużym i ciężkim autem bez najmniejszego problemu.
Renault Espace IV Van