Lista ocen Renault Express (21) - Widoczność

~Krzysztof z Dobrej
Renault Express II
VAN 1.3 TCe 102KM 75kW
Bez zarzutów . Duże lusterka wsteczne , duże szyby . Czujniki parkowania i kamera cofania są , moim zdaniem , przy blaszakach niezbędne ! Specyfika manewrowania po różnych budowach , gdzie pełno różnych prętów , słupków , dołów.
~m.raf@wp.pl rafał
Furgon 1.4 58KM 43kW
olbrzymie lusterka niespotykane w wielu samochodach lepszej klasy nie ma problemów przy cofaniu i jeżdzie miejskiej , środkowe lusterko wymontowałem bo tylko przeszkadzało.
~Anonim
Renault Express II
VAN 1.3 TCe 102KM 75kW
Podczas jazdy w gorszych warunkach nie sposób używać lusterek z powodu natychmiastowego zabrudzenia, reszta ok.
~pavko
Furgon 1.4 58KM 43kW
w przypadku blaszaka (2 os. + przestrzeń bagażowa) jazda do tyłu tylko na lusterka - nie wiać nic co się dzieje za samochodem
~michal.nowak77@op.pl
Furgon 1.6 D 54KM 40kW
widoczność dobra, nie zdażyło mi się czegoś nie widzieć poza wiaderkiem sprzątaczki podczas cofania
~camil-25@o2.pl
Furgon 1.6 D 54KM 40kW
widoczność dobra lusterka musiałem wymienić na więkrze pasowały od ducato teraz jest ok
~Otillainen
Furgon 1.9 D 64KM 47kW
Świetna widoczność, tyle że nie w tylnym lusterku (możemy podziwiać drzwi...i w zasadzie nic poza tym)
~Firma "FEBEX" Szczekocki Michał
Furgon 1.9 D 64KM 47kW
Duże lesterka zewn, do tego przeszklone tylne drzwi skrzydełkowe to gwarantuje niezła widoczność
~wodzu@net.com.pl
Furgon 1.6 D 54KM 40kW
trzeba sie nawychylac, nawykrecac, naschylac, a i tak wciaz dziwi mnie skad sie te auta tak nagle wylaniaja!

Usterki Renault Express

Renault Express – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ptica1956@wp.pl
Furgon 1.9 D 64KM 47kW
widac wszystko w przod,tyl,lewo,prawo nawet do gory np. nr na bloku
Renault Express