Lista ocen Renault Grand Scenic II Grand Scenic (53) - Widoczność

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fredek
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Inni na nią narzekają. Ja nie odczuwam dyskomfortu. Zaletą jest fakt, że \"siedzi się wysoko\", co moim zdaniem bardzo poprawia widoczność. Do tyłu byłoby nienajlepiej, ale sprawę załatwiają: wysokie lusterka i przede wszystkim czujniki i kamera cofania (nie wiem jak mogłem się bez tego obywać poprzenio - czujniki są niezbędne, kamera - przydatna). Słupki przednie przeszkadzają, ale tak było też w poprzednim samochodzie. Przecież muszą mieć...
~ArtB
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Znakomite wygluszenie wnetrza, nawet na przedniej szybie zauwazylem taki symbol przekreslonego ucha. To chyba dziala. Fotele bardzo wygodne. Najdluzsza moja trasa to 2200 km na zmiane z zona. Widocznosc do przodu wiecej niz wzorowa, tyl czujniki z wyswietlaniem odleglosci. Schowkow okolo 10 szt. roletki przeciwsloneczne no i rzecz fajna dla dzieci w trasie - oparcia tylnych foteli mozna lekko pochylic do spania
~Norbert
Grand Scenic 1.4 TCe 16v 130KM 96kW
Wersja grand. Duże powierzchnie szyb co oznacza dobrą widoczność we wszystkich kierunkach. Dosyć grube przednie słupki, ale w poprzednim aucie miałem jeszcze grubsze i tam skręt w prawo w mieście na pasach doprowadzał do lekkiego podwyższenia ciśnienia. Nie widać było nikogo na pasach. Tak zasłaniał słupek. Tutaj jest o niebo lepiej. Bardzo dobre lusterka (spora powierzchnia) więc cofanie na nich to prosta sprawa.
~Kris
Grand Scenic 1.5 dCi FAP 110KM 81kW
Szczeniak jest dość komfortowy jak dla mnie. Wsiadam do niego z przyjemnością. Taka troszkę salonka na kółkach. Fotele bardzo wygodne z przodu, z tyłu do przyjęcia (wąskie nieco i 3 osoby o wadze 100-100-100 nie wejdą, musisz usadzić 100-55-100, wtedy można się wybrać w dłuższą podróż). Ja mam wersję 5 osobową, zatem o ławeczce przy tylnej szybie nie wypowiadam się.
~Vito
Grand Scenic 1.5 dCi FAP 110KM 81kW
wspaniała widoczność, olbrzymia perspektywa, plus szklany dach, który rozjaśnia wnetrze nawet w najbardziej pochmurne dni. Na dodatek otwierany elektrycznie super sprawa jak tylko pojawi się słońce. przy parkowaniu wspaniale wspierają czujniki tył i przód. a z tyłu doskonale się sprawdza kamera cofania.
~Vuko
Grand Scenic 1.5 dCi FAP 110KM 81kW
Wersja Grand, 7 osobowa. Auto długie, ale widoczność znakomita we wszystkich kierunkach. Całość genialnie wspomagana przez czujniki parkowania przód i tył oraz kamerę cofania. Kamera to super sprawa, jestem w stanie manewrować tyłem z precyzją do 1 cm ;)
~Gelo
Grand Scenic 2.0 dCi 160KM 118kW
Widoczność z pozycji kierowcy jest bardzo dobra. Trochę trudno wyczuć tył pojazdu. Komplet czujników cofania załatwia sprawę pozytywnie. Fajną sprawą są wysuwane rolety przeciwsłoneczne w bocznych drzwiach z tyłu.
~Pan Kracy
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Wysoka pozycja za kierownicą + szyba czołowa wielkości panoramy racławickiej, pozwala na wystawienie jedynie słusznej oceny celującej. Całość wspomagana jest czujnikami z graficzną wizualizacją - lepiej może być jedynie w akwarium.
~Cirrus
Grand Scenic 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Przymierzałem się do Citroena Grand C4 z ogromną szyba przednią jednak w Scenicu szyb też nie brakuje. Słupki mogły być węższe. Widoczność do tyłu raczej ograniczona, przydatne czujniki cofania. Ładne duże lusterka zewnętrzne.
~cannondale@interia.pl
Grand Scenic 1.4 TCe 16v 130KM 96kW
Jeszcze nie przywykłem i trochę przeszkadza mi przedni słupek, który jest dość masywny, dodatkowo przy optymalnej pozycji pasażera siedzącego obok, kiepska widoczność w prawo, w poprzednim samochodzie tego nie miałem.
Renault Grand Scenic II Grand Scenic