Lista ocen Renault Kadjar (98) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~yukisan
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Bardzo komfortowy w każdych warunkach drogowych. Na mocniejszych wybojach trochę gorszy od Qashqaia, ale to może być też wpływ opon 19".
~Krzysztof
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Dobrze trzyma się drogi. Systemy stabilizacji trakcji też dobre. Oczywiście gabaryty robią swoje i przy podmuchach lekko nosi po drodze, ale to normalne.
~Ziutek
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
dobrze zestrojony bez zbędnych luzów, półsztywny. Na gładkim duży komfort jazdy, na dołkach i górkach bardzo dobrze amortyzuje nierówności
~pwroblew
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
komfortowo, także na nierównościach, nie ma jakichś głośnych uderzeń czy też "wyrzucania" na zakrętach - jestem miło zaskoczony
~Andrew
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Na nierównościach zawieszenie pracuje zbyt głośno i jest mało sprężyste, za to w zakrętach jedzie poprawnie a nawet nieźle.
~AdamKadjar
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Nie mam zastrzeżeń. Samochód porusza się płynnie. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie mały promień skrętu. Zawraca prawie jak rower.
~Jureczek
Crossover 1.6 TCe Energy 163KM 120kW
Zawieszenie nissana trochę za sztywne. Mógł by być bardziej mleko za to przy szybkich pokonywaniu łuków nic dodać nic ująć
~reepo
Crossover 1.6 TCe Energy 163KM 120kW
to moj pierwszy samochód w tej klasi, wiec nie mam porównania. prowadzi się super, jest stabilny itd. ciężko byłoby wrócić do sedana
~fuegofan
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
bez zastrzeżeń, mam napęd na jedną oś ale niezły prześwit, wiec pod krawężniki daje radę, prowadzi się jak minivan
~Franek
Crossover 1.6 TCe Energy 163KM 120kW
Bardzo zgrabny, praktycznie wszędzie wjedzie, choć wyglądem tego nie można stwierdzić