Lista ocen Renault Kangoo II (23) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tarky74
Express 1.5 dCi 85KM 63kW
Doskonale. Oczywiście mógłby być tańszy, dłuższy, większy, szybszy, ekonomiczniejszy itd., ale starając się zachować obiektywizm, uważam że dokonałem właściwego wyboru i nie przepłaciłem przy tym ;)
~Makowy 2
Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW
Przy zakupie trafiłem na duży upust. Za wersję helios z dieslem 105 KM dałem 58 tys. Tylko to zdecydowało o zakupie. Gdybym miał wydać 72 tys. (taka była cena katalogowa) zdecydowanie wybrałbym VW Caddy.
~Konrad
Mikrovan 1.6 16v 105KM 77kW
Jako używane bardzo dobry, autko wyraźnie tańsze niż konkurencja z PSA, a poza wyglądem niczym nie ustępuje. Benzynowe silniki Renault są najlepsze spośród konkurencji.
~Janusz
Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW
służbowy więc się nie wypowiem ale komuś musiało się to opłacić skoro wziął tak drogie auta w serwisowaniu, a coś o tym wiem bo to już drugie auto służbowe z tym logiem
~Gizzmo
Mikrovan 1.6 16v 105KM 77kW
Uwazam ze renault to idealny kompromis pomiedzy cena a jakocia...zawsze mozna przeplacic za berlingo lub partnera albo kupic w podobnej cenie doblo.
~mirek58
Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW
Jakość wykonania jednak sporo lepsza niż w poprzedniej wersji. Ceny do sporej negocjacji w zależności od salonu. Warto posiedzieć przy telefonie i poszukać.
~Wojtek.
Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW
I tu się złapałem. Zapłaciłem tylko 58 tys. Jednak, z tego co widzę kżda z tych złotówek wydaje się stracona.
~adam
Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW
To był samochód typowo jako wozidło, mam małe wymagania więc cena adekwatna do tego co ofeeuje.
~kwiatek0212
Express 1.5 dCi 85KM 63kW
Nowy jest troszke drogi ale kupić dwu latka to cena już przez pół a przebieg ok 70tys.
~Leggio
Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW
Zależy, co ktoś potrzebuje. Jeżeli przestrzeń i równocześnie niezły komfort - polecam.