Lista ocen Renault Kangoo II (29) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Konrad
Mikrovan 1.6 16v 105KM 77kW
Ocena niemiarodajna, ponieważ usunąłem matę wygłuszającą nad silnikiem, bo była pogryziona przez kunę, mimo to do prędkości 110 km/h całkiem cicho. W zakresie 3500-5000 obr. mocniej słychać silnik, co już trochę dokucza w trasie.
~verseau
Mikrovan 1.5 dCi 90KM 66kW
Bardzo dobrze do 120km/h. Powyżej zaczyna się szum, który nie jest może specjalnie męczący, ale radyjko już trzeba ustawiać głośniej. Zawieszenie super - w porównaniu do starszych aut tego typu poprzedniej generacji.
~mirek58
Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW
Jak na tą klasę auta świetne. Silnik trochę głośny, ale powyżej 3000 obr/min. Przy prędkościach powyżej 120 km/h zaczynają hałasować lusterka boczne + relingi na dachu (jeśli takowe są) Podczas jazdy miejskiej bardzo cicho w środku.
~tarky74
Express 1.5 dCi 85KM 63kW
Uważam że OK. Powyżej 100 km/h robi się głośno, przy 130km/h jest już nieprzyjemnie głośno. Ale zawsze mamy radio, które można sobie rozkręcić na cały regulator...
~adam
Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW
dzieciaki i tak drą gumiora na tylnej kanapie więc dla mnie bez znaczenia, jak jadę sam to głównie po mieście gdzie prędkości są małe więc jest cicho
~Jurek
Express 1.5 dCi 85KM 63kW
Mam wersję bagażową z siatką rozdzielającą przestrzeń bagażową od kierowcy. Duży szum z części bagażowej- wyciszyłem matami filcowo-bitumiczymi.
~Matex
Mikrovan 1.6 16v 105KM 77kW
Do 110-120 km/h jest wporządku, powyżej trochę go słychać, ale to nie ma być auto super ciche, tylko pakowne wytrzymałe, więc się nie trzepiam.
~kwiatek0212
Express 1.5 dCi 85KM 63kW
Lepiej niz w Kangoo II jest ciszej, no ale mogło byc lepiej mam Scennica dużo ciszej...
~kwiatek0212
Mikrovan 1.5 dCi 85KM 63kW
Wyciszony fakt lepiej niż poprzednik przy 130 można swobodnie rozmawiać a w starszej wersji ciężko było...
~Gizzmo
Mikrovan 1.6 16v 105KM 77kW
Jest poprawne co prawda powyzej 120 km/h robi sie glosno ale i tak lepiej niz w kanoo II