Lista ocen Renault Kangoo (500)

2,9
~Piotr
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
auto trapione jest częstymi awariami, co znacznie obniża ocenę pojazdu auto mam od nowego
~Mithrandir
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Doskonale niechętnie zamienię ten samochód na coś innego. Jest to bardzo zabawny samochód, pozwalający się w pełni cieszyć z życia (można wygodnie przeweźć narty, rowery, deskę z żaglem) cenię go jeszcze za wygląd i kolor (mam pomarańczowego niezwykle orginalny ale niestety już ich coraz więcej jeździ). Jedyne wady to drobne trzaski podczas jazdy ale to normalne jak przez dwa lat był to samochód służbowy i wielu ludzi się przez niego...
2,5
~Wojtek.
Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW
Jak mawia mój mechanik: \" Trzeba żaby jeść, by zrobić taki samochód\"
~wpasich@wp.pl
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Rewelacyjny samochód. Sprawdza się jako smochód do pracy (np. we własnej firmie) i jako rodzinny mini van. Bardzo pakowny - obsłużyłem kilka przeprowadzek. Na wakacje udało mi się zmieścić w środku trzy osoby, dwa rowery, graty na 2 tygodnie w górach i łóżeczko dziecinne!!!. Ubogie wykończenie ma też swoje zalety - łatwo się go czyści, szczególnie po psie. Należy jeszcze dodać, że jest bardzo bezpieczny. Zdażył mi się poważny wypadek, z...
3,1
~Tomek
Mikrovan 1.5 dCi 85KM 63kW
Dobrze że to jest auto służbowe bo jak bym miał sam kupować trabanta z logiem RENAULT (cały przód jest z plastiku błotniki itd. nadkola są tylko plastikowe nie ma nad nimi blachy z wyjątkiem metalowej klapy silnika, z tyłu jest też sporo plastiku i jakość ich połączeń jest taka sobie) to bym się długo zastanawiał i pewnie bym się nie zdecydował. Fakt że ten trabant ma bogate wyposażenie przemawia na jego korzyść.
~Szumak
Minivan 1.2 i 16V 75KM 55kW
Maleńki silniczek jak na tak duży samochód, do bezpiecznego wyprzedzania potrzeba bardzo długiej drogi rozbiegowej... niemniej jednak silnik jest bardzo oszczędny przy tych gabarytach samochodu. (Silnik)
2,7
~piotr
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
moze byl tanszy -ale poczatkowy zysk został skonsumowany przez naprawy (Stosunek jakość/cena)
~kwiatek0212
Mikrovan 1.5 dCi 85KM 63kW
Jestem bardzo zadowolony naczytałem się negatywnych opinii o tym modelu ale zdecydowałem się i jestem zadowolony
~Renault Kangoo 1.5DCi [marines081@interia.pl]
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Wersja wyposażeniowa Helios jest znakomitym wyborem zarówno dla firm jak i rodzin. Lista wyposażenia mojego auta jest dość obszerna: 2 poduszki powietrzne alarm z centralnym zamkiem klimatyzacja radio cd elektryka szyb i lusterek i kilka innych rzeczy. Nie ma na co narzekać, auto nie ma zbyt wygórowanej ceny.

Usterki Renault Kangoo

Renault Kangoo – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Darek
Express 1.5 dCi 85KM 63kW
Kangoo II 2008, 86 KM, wersja dostawcza 2 osobowa. Auto użytkuję prawie od początku od przebiegu 15 tys. km. Obecnie ma ponad 160tys. km. Mam dopiero wymienić pasek rozrządu (instrukcja serwisowa przewiduje wymianę po 160 tys lub 5 latach). Oryginalne paski i amortyzatory, ale tutaj trzeba zaznaczyć, jeździ głównie bez ładunku jedna osoba.
Renault Kangoo