Lista ocen Renault Laguna I Kombi 1.8 90KM 66kW 1995-2000 (51)

3,3
~xoxo@plusnet.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
Dla ustalenia uwagi: jestem po przesiadce z BMW 520iA z 1993 r. Jak na mój gust samochód przeciętny, moja żona już zapowiedziała, że następna ma być BMW kombi - co już o czymś świadczy, generalnie za delikatny samochód na nasze drogi, po dobrych drogach ok a le po polskich słabo, trzęsie się i zjest za głośny. NAjwiększa zaleta to kufer w kombi - sprawdza się rewelacyjnie brak występów, błotników i innych nierówności w bagażniku po prostu...
~obserwator drogi
Kombi 1.8 90KM 66kW
W 2022 roku jako samochód na co dzień, sprawdza się bez zarzutu. Stosunek jakość - cena 5/5 pod warunkiem zakupu rozsądnego egzemplarza. Przebieg to sprawa drugorzędna w aucie, które ma ponad 20 lat. Konstrukcyjnie samochód prosty i w miarę przemyślany. Wymiana żarówek nie stanowi problemu. Z wyposażenia mój egzemplarz za wiele nie posiada, ale wszystko działa.
3,2
~sylvec
Kombi 1.8 90KM 66kW
Auto mam od nowosci czyi od 15lat. Ma przejechane 345000. Generalnie jestem z samochodu bardzo zadowolony. Zawsze wraca, latwo go naprawic jak sie cos popsuje. Silnik toleruje LPG. Najslabsza strona samochodu jest zawieszenie. Jest to wygodny samochod, w kombi pakowny i oszczedny na gazie jak na swoje gabaryty.
3,8
~Maciek 1973
Kombi 1.8 90KM 66kW
Ogólnie bardzo dobrze spisujący się samochodzik, oby tak dalej. Zawsze mnie dowiózł tam i z powrotem i to najczęsciej w piątke i pełen bagaż...bez problemu.
~Maciek z Radomia.
Kombi 1.8 90KM 66kW
Wewnątrz samochodu praktycznie go nie słychać a po otwarciu maski dochodzi pukanie zaworów ale nie stanowi to problemu. (Silnik)
~cd
Kombi 1.8 90KM 66kW
przyznam szczerze, ze z poczatku bylem sceptycznie nastawiony do aut francuskich, ale narazie moja Laguna spisuje sie rewelacyjnie i moge to auto polecic z czystym sumieniem - w koncu setki warszawskich taksówkarzy jezdzacy Lagunami I nie moga sie mylić :D
~Grzegorz
Kombi 1.8 90KM 66kW
Mam wersje kombi. Jak auto jest całe załadowane (5 osób plus jakiś bagaż) to przy jeździe na gazie z włączoną klimą trzeba uważać przy wyprzedzaniu. Przy spokojnej jeździe OK (Silnik)
~ernst2@wp.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
narazie nie mam kasy ale za jakis czas zmienia i pewnie na lagune ale z silnikiem 2,0 i koniecznie z szybrem, POLECAM NIE BEDZIECIE ROZCZAROWANI
~a_pawel@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
Następnym autem będzie również Laguna, jednakże w wersji Diesel (koszty)
Dziennik kosztów dla Renault Laguna I Kombi 1.8 90KM 66kW
10,2
9,5
~jackie eldorado
Kombi 1.8 90KM 66kW
wygodny, obszerne kombi, ekonomia w normie, cichy, z dobrą trakcją, motor 1.8 dla spokojnych, ale mniej pali. Piękny design. Idealny dla rodziny i dla małej firmy. Auto w super stanie techn. i wizualnym godne zawsze polecenia.
Renault Laguna I Kombi