Lista ocen Renault Laguna I Kombi 1.8 90KM 66kW 1995-2000 (28) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek z Radomia.
Kombi 1.8 90KM 66kW
Spalił mi na trasie nie całe 40 litrów (jeżdzę wyłącznie na benzynie) na 600 km to wychodzi 7,7 litra na setke to w mieście niech spali 9 no 9,5 to myśle że to całkiem nieźle jak na auto o tych gabarytach. Co do cen części to wydaje mi się że nie różnią się od innych samochodów np. niemieckich(jeździłem dwoma)np. kompletny rożrząd kosztował mnie 150 zeta gdzie do forda 1.8 16V 380 zeta więc jest OK.
~maximus117@wp.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
Zaskoczyło mnie pozytywnie spalanie ( mam LPG III gen. ) miasto 9,7 - 10 litrów gazu na 100 km, trasa 7-8 litrów gazu na 100 km. Koszty filtrów, rozrządu, pasków, świec - nie są duże ( porównywalne jak w Oplu ), klocki są drogie - najtańsze za 70 zł znalazłem.
~jackie eldorado
Kombi 1.8 90KM 66kW
na trasie 9l lpg/100km, w mieście ok. 11l, ale jeżdżę spokojnie. Nic przy nim nie robiłem oprócz wymiany oleju w silniku. przejechałem nim 4 tys km. Sprowadzony z Niemiec w listopadzie 2004. Serwisuję u znajomego pana "Czesia"
~Maciek 1973
Kombi 1.8 90KM 66kW
Jak ktoś jest przysłowiowym \"szkotem\" to niech sobie kupi malucha to bedzie mu palił mało, ale tak na serio to wcale tak dużo nie chla, nie szaleć, dbac a odwdzięczy się jeszcze ładnych parę lat.
~Martinez9977@interia.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
BARDZO EKONOMICZNE AUTO - SPALANIE W GRANICACH 9 DO 10 L GAZU NA 100 KM PRZY SEKWENCYJNEJ INSTALACJI GAZOWEJ. CENY CZĘŚCI BARDZO PRZYZWOITE, PROSTA KONSTRUKCJ - DUŻO NAPRAW MOŻNA PRZEPROWADZIĆ SAMODZIELNIE
~xoxo@plusnet.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
Dla ustalenia uwagi: jestem po przesiadce z BMW 520iA z 1993 r. Żre mniej niż BMW :-). Ciekawa sprawa, że zimą spalanie z właczoną klimą non stop wahało się między 8,5l/100 km do 10 l/100 km.
~cd
Kombi 1.8 90KM 66kW
narazie jest ok, spalanie bardzo niskie, poza rozrusznikeim (kupionym nowym za 120pln) nic jeszcze nei musialem naprawiać :D (ps. spalanie w tablece jest dla LPG - II gen. Lovato)
~Grzegorz
Kombi 1.8 90KM 66kW
Przy mijej oszczędnej jeździe zuzycie w mieście 10,5 l gazu (zawsze mam takie zużycie!!!), na trasie około 9 litrów gazu (średnia prędkość 130km/h)
~tw
Kombi 1.8 90KM 66kW
przeglądy w serwisie bardzo drogie - praktycznie za nic. Trudno dostępne nowe części zamienne. W ostateczności można kupić używane, ale to duże ryzyko.
~obserwator drogi
Kombi 1.8 90KM 66kW
Ceny części eksploatacyjnych na rozsądnym poziomie jak na auto tej klasy. Spalanie LPG w cyklu mieszanym między 8,5 - 9.5 l/100 km.
Renault Laguna I Kombi