Lista ocen Renault Laguna I Kombi 1.8 90KM 66kW 1995-2000 (25) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Kombi 1.8 90KM 66kW
Przestrzań bardzo duża, jedynie dla pasażera z przodu ze względu na poduszkę nie ma schowka i w bocznej kieszeni prz kokpicie wożę różne rzeczy co minimalnie zajmuje tam miejsce
~picia
Kombi 1.8 90KM 66kW
bardzo dużo miejsca z przodu jak i z tyłu dla pasażerów,nawet jak fotele odsunę do końca to z tyłu jest full miejsca nawet wysokiej osobie
~xoxo@plusnet.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
Dla ustalenia uwagi: jestem po przesiadce z BMW 520iA z 1993 r. Brak uwag, miejsca jest wystarczająco duż o by wozić dwójkę dzieci i żonę - duży pozytyw.
~obserwator drogi
Kombi 1.8 90KM 66kW
Jestem duży i mieszczę się za samym sobą;). Bagażnik wystarczający. Nad głowami miejsca sporo, wsiada i wysiada się całkiem wygodnie.
~Podatnik
Kombi 1.8 90KM 66kW
to jest jeden z najsilniejszych atutów tego pojazdu, kombi ma doskonale uformowaną tylną kanapę-wygodna dla 3 osób
~Maciek 1973
Kombi 1.8 90KM 66kW
Mnóstwo, miejsca dla pasażerów styka i na bagaz też spoko nawet dla pięcioro podróżujących. Wersja kombii.
~haapi@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
cudownie:D w bagażniku mieści się 5 drewnianych palet i kosiarka spalinowa :D (serio! )
~ernst2@wp.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
mam 195 cm i jest z przodu, potem siadam z tyłu i mieszcze się!!!!!!!!!!! czyli jest ok
~Maciek z Radomia.
Kombi 1.8 90KM 66kW
Dużo miejsca i jeszcze w dodatku kombi...na razie największe jakie miałem....
~Martinez9977@interia.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
BARDZO OBSZERNE WNĘTRZE, POTĘŻNY BAGAŻNIK, BARDZO WYGODNE FOTELE - SAME PLUSY !!!
Renault Laguna I Kombi