Lista ocen Renault Laguna I Kombi 1.8 90KM 66kW 1995-2000 (19) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~xoxo@plusnet.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
Dla ustalenia uwagi: jestem po przesiadce z BMW 520iA z 1993 r. Kupiłem 3 latka za 30 000 zł - faktura w salonie za nowy 70 000 zł, za te pieniądze warto, generalnie bezawaryjny (póki co), małe drobiazgi psują całokszatałt, przesiadka z BMW rozczarowuje ale np z Opla astry czy innego małego powinna być odebrana pozytywnie.
~picia
Kombi 1.8 90KM 66kW
nie zamienił bym lagunki na żadnego niemca-za żadne pieniądze,takie auta robi tylko renault-auta które się nie starzeją i niektóre modele to legenda np.5 czy 19 i laguna ma predyspozycje
~obserwator drogi
Kombi 1.8 90KM 66kW
Przy aktualnych cenach tego modelu, do 5000 zł można trafić naprawdę zadbany egzemplarz, który posłuży kilka lat przy niewielkich nakładach finansowych.
~sylvec
Kombi 1.8 90KM 66kW
Wiadomo ze auto nie jest nowe i czasami trzeba bedzie cos tam naprawic. Ale te mity o krolowej lawet sa mocno przesadzone - moja nigdy na lawecie nie jechala.
~jackie eldorado
Kombi 1.8 90KM 66kW
nic nie skrzypi i nic nie puka. Poprzednio jeździłem Mazdą 626 i Opel Omega. Myślę, że Laguna jest gdzieś między nimi. Cenowo i jakościowo.
~cd
Kombi 1.8 90KM 66kW
jestem zaskoczony, że za tak małe pieniądze dostajemy tak dobre auto.
~Podatnik
Kombi 1.8 90KM 66kW
to jest mocna strona tego samochodu, z wyłączeniem serwisu firmowego
~Maciek 1973
Kombi 1.8 90KM 66kW
Trochę duży spadek wartości ale coś za coś.
~@
Kombi 1.8 90KM 66kW
DUŻE NIEZAWODNE AUTO ZA NIEWIELKIE PIENIĄDZE.
~Artur
Kombi 1.8 90KM 66kW
za te pieniadze nic leszego sie nie ma
Renault Laguna I Kombi