Lista ocen Renault Laguna I Kombi 1.8 90KM 66kW 1995-2000 (25) - Widoczność

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~xoxo@plusnet.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
Dla ustalenia uwagi: jestem po przesiadce z BMW 520iA z 1993 r. Więc tak - do tyłu tragicznie - nie mogę do tej pory wyczuć wymiarów auta, co zaowocowało kilkoma obtarciami. Źle rozwiązane śłupki boczne powoduję że prze lewoskręcie nie mam pewności czy n ie przejadę pieszego - zasłaniają dokładnie widokk na pasy dla pieszych.
~Maciek 1973
Kombi 1.8 90KM 66kW
Dla mnie dobrze jestem wysoki i nie mam problemu z widocznością. Jak się nie siedzi przy podłodze jak to preferują pseudokierowcy w BMW, gdzie ledwo gościa widać zza kółka, to nie ma problemu. Nawet ciut za szerokie słupki przednie nie są w stanie mnie zmylić.
~obserwator drogi
Kombi 1.8 90KM 66kW
Lusterka zewnętrzne są ok, widoczność dookoła bez większych zastrzeżeń - kombi. Przednie słupki nie ograniczają zbytnio widoczności przy skręcaniu.
~maximus117@wp.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
Dość dobrze, zważywszy że to kombii, jedyny mankament to trochę zbyt szerokie słupki - zanim się przyzwyczaiłem troszeczkę przeszkadzały.
~Grzegorz
Kombi 1.8 90KM 66kW
Bardzo dobra widoczność do przodu i na boki, jednak ze względu na to, że jest to wersja kombi więc tylna szyba jest oddalona i trzeba uważać przy cofaniu
~@
Kombi 1.8 90KM 66kW
WIDOCZNOŚĆ DO PRZODU JEST OK.OGROMNA TYLNA SZYBA I DWIE BOCZNE TYLNE ZAPEWNIAJĄ DOSKONAŁY WIDOK PRZY COFANIU.
~a_pawel@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
Do przodu OK (już się chyba przyzwycziłem), do tyłu nie widzę zbyt dobrze (KOMBI) ale jak wyczułemn auto, to świetnie sobie radzę
~Maciek z Radomia.
Kombi 1.8 90KM 66kW
No tu to nie ma nic do zarzucenia, widocznośc wręcz imponująca zarówno z przodu jak i z tyłu.
~cd
Kombi 1.8 90KM 66kW
prawie idealnie, gdyby nie przednie słupki, które często przysłaniają pieszych idących po pasach :|
~vinyard@go2.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
auto ze srodka wydaje sie byc znacznie wieksze przez swoje "obłości" ale i tak jest calkiem dobrze
Renault Laguna I Kombi