Lista ocen Renault Laguna I Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW 1997-2000 (27)

4,1
~Th_omas@wp.pl
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Ogólnie za całokształt daje cztery - kusi mnie pięć ale co zrobie gdy kupię lepsze auto? a kupię....lagunę II po lifcie - obecna jedynka po lifcie mi nie dokucza więc czemu nie - jednak dałem pięć
~jacek64
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Żona powiedziała że mam p.....ca na temat renówek i laguny ale gdy dałem jej do wyboru parę innych aut(mam zamiar sprzedać tę), to usłyszałem - w żadnym wypadku !!.Gdyby nowsze wersje miały to co ma w sobie ta obecna,byłbym szczęśliwy.Dla kogoś kto ceni sobie wygodę za rozsądne pieniądze to chyba coś odpowiedniego.
~TomekR
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Ja i moja żona jesteśmy bardzo zadowoleni z auta. Barrrdzo pojemne, wygodne, ekonomiczne. Miesięcznie robimy nim 1800-2300km i często auto jest załadowane, ale mimo wszystko nie przekracza 6,2l/100km i nie bierze oleju a zrobiliśmy nim już 30tys km.
~Wieszak_2007
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Wygodny, oszczędny, bezpieczny, duży. Polubiliśmy się bardzo.
~SFrog
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
trochę głośnawy,ale to w końcu diesel.Nie jest uciążliwy, a poza tym lubie jak warczy :) (Silnik)
~Andrzej Wawa
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Auto jeździ, nigdy nie holowane, i w zasadzie z 1 naprawą - rozrusznik, ale to pewnie zasługa ciągłego serwisowania i wymiany wszystkiego na czas.
~zwck
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
auto kupiłem przypadkiem, miało być duże kombi ale zupełnie innej marki, traktuję je jak woła roboczego i doskonale się z tego wywiązuje, nie jestem fanatykiem marki ani modelu, ale jestem zadowolony chociaż do poprzednich aut byłem bardziej przywiązany.
3,8
~Kotem
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Jest zdecydowanie za głośny jak na ten rocznik. No i za słaby powinien mieć te 120-130KM żeby jechał jak należy. Tak do 1500obr/min przyspieszenia zupełnie nie ma, a jak się jeszcze klimatyzacje włączy to nie raz ma się stres na szybkich skrzyżowaniach, no ale tak to już jest z tymi turbinami. (Silnik)
~Wieszak_2007
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Dobra dynamika, bardzo elastyczny, bardzo niskie spalanie. Niestety, niska kultura pracy - klekoce, jak w Renault 21. Ale spalanie wynagradza wszystko. (Silnik)
~Otilainen
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Nie terkocze tak obrzydliwie jak diesle VW z tego rocznika, ale do cichych też nie należy - szczególnie na wyższych obrotach. Miło mruczy turbinka (trochę rekompensuje pozostałe raczej mało miłe dzwięki wydobywające się spod maski). Elastyczność: wystarczająca na miasto, słabiej w trasie, gdy potrzeba szybko przyspieszyć. (Silnik)
Renault Laguna I Kombi