Lista ocen Renault Laguna I Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW 1997-2000 (14) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~SFrog
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Na razie jeździ.Klima po kapitalnym remoncie,ale to wina poprzedniego właściciela (zatarł sprężarkę i przebił chłodnice-swoją drogą dziwne że sprężarka się włączyła przy braku cisnienia czynnika chłodzącego...)
~Th_omas@wp.pl
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Daje pięć bo jeszcze mnie nie zawiódł - zeszłą zimę przejechałem bez kłopotów, trasa wakacyjna bez kłopotów - zobaczymy jak będzie palił w tym roku zimą - jak na razie jest bardzo dobrze
~zwck
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
turbina, pompa wspomagania, półoś ale to raczej nie awarie a eksploatacja nic nie jest wieczne ani razu nie musiałem wzywać pomocy zawsze dojechałem do celu
~jacek64
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Nie miałem poważnych.Te największe to wymiana chłodnicy klimy(wiedziałem że coś jest nie tak gdy ją kupowałem).Czyżbym tak dobrze trafił ?
~TomekR
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
jeszcze się nie trafiło choć ze względu na cenę można by dodać konieczność wymiany turbiny w najbliższym czasie
~Andrzej Wawa
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
W 3 letniej karierze zepsuł sie rozrusznik - kręcił ale auto nie zapalało -- szalejace wskaźniki - znany objaw.
~Wieszak_2007
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Niestety popsuł się ABS... Łączniki stabilizatora - pierwszy padł dość szybko, teraz mają już po 10 000 km
~otillainen
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Pękł wydech. Poza tym nic powaznego.
~Otilainen
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Póki co dobrze, poważnych usterek brak
~DJLaGuna
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Siadła tylna belka w trasie.
Renault Laguna I Kombi