Lista ocen Renault Laguna I Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW 1997-2000 (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacek64
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Dla mnie rewelacja!Co prawda ja tylko nim kieruję i nie mogę się wypowiadać jak się siedzi z tyłu ale nawet bardzo długa trasa nie robi wrażenia na moim kręgosłupie :).Nie ma tego niestety już w następnej - nowszej wersji.Jeśli ktoś nie wierzy, niech się przejedzie a nie będzie chciał czegoś innego.
~Th_omas@wp.pl
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Jest super - zarówno z przodu jak i z tyłu, moja niska żonka potrafi dopasować fotel kierowcy (co jest dużym sukcesem), podłokietnik, fotele przednie regulowane w 3 płaszczyznach (plus odcinek lędźwiowy), i ten bagażnik - po prostu ciężarówka
~Wieszak_2007
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Brak jakichkolwiek utrudnień. Wszystko zależy też od tego, czy ma się 70, czy 150 kg, ale przy średniej wadze 80 kg da się wszystkich 5 osób dość wygodnie zmieścić.
~Kotem
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Z przodu jest sporo miejsca ale już z tyłu to tylko dzieci, albo nie wysokie osoby. Lubię usiąść z daleko wysuniętym fotelem, a wtedy można zapomnieć o siedzeniu z tyłu.
~zwck
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
podróż 4 osób dorosłych i dziecka w foteliku na trasie 500km nie sprawia najmniejszego problemu, miejsca jest wystarczająco dla każdego
~TomekR
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Jak dla mnie bomba. A jestem dość wysoki. Gdyby ktoś się skarżył są jeszcze autobusy (tam jest więcej miejsca haha)
~SFrog
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
dwie osoby z przedu, 3 z tyłu, pies i bagaże w bagażniku i jest jeszcze pełno miejsca. Queen Mary II sie chowa.
~Otilainen
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Za te pieniądze nic lepszego nie dostaniemy...a dostajemy duuuużo przestrzeni i wygody
~Seba
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Miejsca jest wystarczajaco duzo,narty mieszcza sie w bagazniku
Dziennik kosztów dla Renault Laguna I Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
~Andrzej Wawa
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Doskonale - z tyłu można wziąść kogos na kolana.
Renault Laguna I Kombi