Lista ocen Renault Laguna I Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW 1997-2000 (15) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TomekR
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Biegi wchodzą bardzo intuicyjnie i pewnie lecz jak to w wielu Francuzach drążek zmiany skrzyni biegów ma tendencję do drgania w czasie jazdy i to może odrobinę irytować.
~jacek64
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Nie miałem problemu z przełączaniem no może chyba gdy to jest zima, wtedy problem mały jest z jedynki na dwójkę.Ale i na to jest sposób tylko nie należy tego robić siłowo.
~Th_omas@wp.pl
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Troche trzęsie dźwignią, biegi wchodza dosyć płynnie (na zimno gorzej) - w moim zauważyłem drobny wyciek pod skrzynią - na razie zostawię to w spokoju
~Kotem
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Precyzja jest niezła i dość szybka, ale zdecydowanie za twarda no i to sprzęgło na lince :( Kobiety mogą mieć zakwasy po jeździe po mieście:P
~Otilainen
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Krótkie przełożenia na plus, haczenie biegów (dość często zgłaszana usterka przez posiadaczy laguny) - w moim przypadku \'jedynka\'.
~DJLaGuna
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Lewarek ma trochę luzów i drga. Czasem problemy z włożeniem 1. Poza tym chodzi lekko i precyzyjnie.
~Andrzej Wawa
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Bez zarzutów - nie zgrzytneła ani razu, czego w poprzedniku VW Golf bywało czesym zjawiskiem na 2 biegu.
~zwck
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
nie narzekam kupiłem z uszkodzoną skrzynią, poddana regeneracji i spokój 3 rok nic nie wycieka
~SFrog
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Trochę słabo, dwójka czasem potrafi wejść ze zgrzytem. Ale w miarę precyzyjna i przyjemna.
~Wieszak_2007
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Żadnych problemów. Biegi wchodzą sztywno, precyzyjnie. Bardzo dobre przełożenie.
Renault Laguna I Kombi