Lista ocen Renault Laguna I Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW 1997-2000 (15) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Th_omas@wp.pl
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Auto ciężkie, prowadzi się dobrze - bardzo przyjemnie po prostej - przy dużych prędkościach czujesz auto doskonale a w szczególności jak jest w pełni załadowane. Koleiny nie są okropnością, nie muszę chyba wspominac żę dosyć podsterowny - zimą pomaga w tym ręczny - tylko uwaga bo długi, gdy sunie bokiem czuć jego \"wielkość\"
~TomekR
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Auto mimo wieku i częstej jazdy z obciążeniem prowadzi się pewnie i nie wymaga częstych kontroli oraz serwisowania (chyba, że ktoś zaniedba przez kupowanie chińszczyzny lub będzie latał 120km/h po dziurach). Dobrej jakości części są dostępne od ręki i nie kosztują wiele.
~jacek64
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Generalnie nie można się doczepić do niczego bo jakie auto na naszych drogach wytrzyma to wszystko? Chyba z napędem 4x4.Co wymieniałem dotychczas to sworzeń wahacza.Podstawa to słuchać, odwiedzać co jakiś czas stację diagnostyczną i zawczasu wymieniać.
~Andrzej Wawa
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Samochód pływa po drodze - wytrzymałość też bardzo dobra, lecą jedynie końcówki drożków, ale ich koszt to 100 + 140 za geometrię i wymianę, polecam zakup oryginałów - zamienniki wytrzymują tylko 10 000.
~Wieszak_2007
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Bardzo dobre hamulce, czytelne zachowanie podczas gwałtownego omijania przeszkód, dobra praca zawieszenia. Jak już się nieco przesadzi to masa pojazdu objawia się nadsterownoścą (zima).
~zwck
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
bez zastrzeżeń prowadzi się gładko, doskonałe na polskie drogi, mógłby być trochę mniejszy promień skrętu, ale nie jest źle
~Wieszak_2007
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Miękko, wygodnie, wymieniłem właśnie stabilizatory, bo się zużyły, trudno powiedzieć, na ile wystarczą.
~alumek
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
sprawdzany co 3 miesiące,drobne korekty i wymiany malym kosztem. Zaniedbanie potrafi zaboleć
~otillainen
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Zawieszenie OK, układ kierowniczy mało precyzyjny.
~Otilainen
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Zadowalający. Trochę zarzuca na zakrętach (ESP nie ma ;-)
Renault Laguna I Kombi