Lista ocen Renault Laguna I Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW 1997-2000 (16) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacek64
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Powiem tak - dobrze.Nie jest to jakaś rewelacja ale też nie ma problemów.Szyby nie parują a jak są zaparowane to w miarę szybko można sobie z tym poradzić.Radzę użyć (nawet zimą) klimatyzacji a jeśli to nie pomaga i jest dalej problem to szukajcie innej przyczyny.Klimatyzacja działa poprawnie, nie za mocno nie za słabo.Mam ręczną i nie rozpaczam.
~SFrog
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Klimatronic ma labo lekki problem z wydajnością albo dba o moje zdrowie - przy wychładzaniu samochodu nie sypie raczej lodem z nawiewów,ale spokojnie przechładza powietrze letnim wiaterkiem.W miarę skuteczne,ale jak samochód stał na słońcu w 30st upale, oczekiwałbym szybszych rezultatów.Zimą w miarę dobrze grzeje.
~Kotem
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Może nie najlepiej dmucha na przednią szybę, ale to rekompensuje podgrzewana przednia szyba, którą jak się włączy to odparowuje błyskawicznie. Kicha jest jednak z podgrzewaniem foteli, ponieważ działa tylko wtedy, gdy temperatura na zewnątrz spadnie poniżej 12stopni.
~Th_omas@wp.pl
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
U mnie klimatronik - sprawuje się dobrze, mógłby szybciej grzać zimą, dałbym wtedy pięć, fajna opcja odparowywania przedniej szyby - dobra i skuteczna, latem w pięć osób na pokładzie w gorącej Chorwacji nie było problemu z temperaturą
~Otilainen
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Dobrze, mogłaby szybciej grzać (w toyocie celice przy -10 st. mrozu, ciepło w kabinie jest już po 2 min. - w lagunie przez 6-8 minut grzałka budzi się z zimowego snu...ale jak się obudzi to sprowadza na pasażerów piekło ;-))
~TomekR
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Brak powodów do narzekań. W moim egzemplarzu wszystko działa normalnie - znajomy narzekał ale jak się dowiedziałem o pozostałych usterkach zaistniałych w jego aucie to diagnoza była prosta: skąpstwo i głupota.
~otillainen
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Zimą trzeba 10 min. aż zacznie podnosić się powoooooli temp. w kabinie, co przy -15oC nad ranem może...zabić ;)
~Wieszak_2007
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Klima szybko odparowuje szybę przednią. Ciepło lub chłodno - jak chcesz - przyjemnie - klimatronik.
~alumek
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
dbać o wymiane filtra pyłkowego,grozi przepalenim dmuchawy ,koszt 700zł sprawdziłem!!!!
Dziennik kosztów dla Renault Laguna I Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
~Michał
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
W zimie troche trzeba przejechać zeby sie nagrzal, natomiast latem klimatronic ładnie chłodzi
Renault Laguna I Kombi