Lista ocen Renault Laguna I Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW 1997-2000 (14) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacek64
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Żeby było ok musisz sobie powiedzieć ze nie jest to benzyniak tylko diesel.Przy 120 jest już troszkę przygłośnawo.Może to moje tylko wrażenie ponieważ nie sprawdzałem czy czasem silnik nie pracuje za głośno.Bynajmniej nie słychać czegoś takiego jak świst powietrza.
~Th_omas@wp.pl
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Tutaj jest przeciętnie - dieselek klekocze na mrozie i milknie wraz ze wzrostem prędkości - najlepiej tak 130 - 150 km/h - szybciej już słychac wiatr (przy 180 dosyć uciążliwe) - daję trzy bo jeździłem cichszymi dieslami
~Kotem
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Nie wiem jak w benzynie ale 1.9dTi to wyciszeniowa porażka. Zdecydowanie za głośno słychać silnik i to w całym zakresie obrotów. Niemiło robi się od 130km w górę aż nie chce się jeździć szybciej.
~SFrog
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Lekki warkot dieselka dociera do kabiny,ja akurat lubie,ale to może przeskadzać.Na trasie nie jest to uciążliwe i nie słychać tak bardzo.Radio ustawione na normalną głośność spokojnie zagłusza.
~TomekR
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Jak już wcześniej wspomniałem mogło być lepiej ale auto nadrabia w innych, ważniejszych kwestiach ten mały mankament.
~zwck
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
wyciszenie dobre ale dti jest sporo głośniejszy od dci, mogłoby byc ciut ciszej chociaż nawet przy 150km/h hałas nie jest dokuczliwy
~DJLaGuna
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Tragiczne wręcz wyciszenie, konstruktorzy się tu nie postarali.
~Wieszak_2007
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Jak już wspominałem - silnik daje naprawdę po uszach. Poza tym jest OK.
~Wieszak_2007
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Ogólnie w aucie bardzo cicho, gdyby nie ten silnik!
~otillainen
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Przeciętne, powyżej 110 km/h hałas w kabinie.
Renault Laguna I Kombi