Lista ocen Renault Laguna II Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW 2001-2007 (103) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 155 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz. :-)
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Silnik bardzo cicho słychać, przy większych prędkościach denerwują delikatne szumy przy drzwiach ( przód)
~bk.
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Bardzo cichutko w środku jak na dieselka, nawet na wysokich obrotach. Cud, miód i orzeszki.
~henryk
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
jak już wspominałem silnik o bardzi dużej kulturze pracy,co za tym idzie wyciszenie auta wzorowe
~Jacek (list100@poczta.fm)
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Tu mogę tylko napisać: SUPER, SUPER, SUPER. 150km/h na autostradzie, 6 bieg i szum w kabinie.
~mat_matowski@op.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
jest cicho, mogło by być lepiej, ale jak za takie pieniądze to i tak jest bardzo cicho.
~jerkos@wp.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
b. dobre. Długoletni zwolennik benzynowych Avensisów przyznał, że w Lagunie "dislu" jednak ciszej
~konrad
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
tak jak pisalem wyzej do 135 cisza, tak juz po wyzej 170 robi sie powiedzmy glosno - ale to mily dzwiek jest.
~ToMeK
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
wyciszenie jest idealne...silnik jak na diesla jest bardzo dobrze wyciszony...nie mam zastrzeżeń...
~Argus
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Można czasem zapomnieć, ze to Diesel. Na zimno i na postoju oczywiście schłychać diesla, ale później jest ok.

Usterki Renault Laguna II

Renault Laguna II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tomasz
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Wyciszenie silnika rewelacyjne, przy prędkościach powyżej 140 trochę szumi przez drzwi
Renault Laguna II Hatchback