Lista ocen Renault Laguna II Kombi (207) - Widoczność

Na liście zabraknie 307 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Kombi 1.9 dCi 110KM 81kW
z tylu troche utrudniaja slubki boczne (trojkatna ostatnia szyba boczna wyglada ladnie ale w nocy pod blokiem jest troche nie praktyczna) po za tym ok
~Damian
Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW
to zalezy jak ustawimy fotel ja osobiscie nie lubie siedziec nisko ale co do widocznosci to po kilku kilometrach czasie manewrowanie staje sie intuicyjne :D
~Kierowca11
Kombi 2.0 dCi 150KM 110kW
Nie sprawia mi problemu dosyć duża widoczność choć zawsze mogło być lepiej. Może poprzez przyzwyczajenie z jazdy poprzednikiem tego modelu.
~Mike
Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
Widocznosc bardzo dobra. W parkowaniu pomagaja czujniki cofania. W nocy przyciemniaja sie lusterka, przez co nie oslepiaja nas auta jadace z tylu.
~Arek K
Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
Super przod i na boki. Z tylu czujniki parkowania wiec nawet glowy nie trzeba odwracac. Zero problemow z parkowaniem na miescie w ciasnych dziurkach ;)
~Artur aga@artservice.com.pl
Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
Jestem wysoki, siedzenie ustawione nisko, nie mam problemów z widocznością. Lusterka boczne są ustawione tak, że nie mam tzw. martwego pola
~Qba
Kombi 1.9 dCi 100KM 74kW
W kombi na parkingu sie troszkę denerwuje bo mało widac,niby mam czujnik parkowania ale przez to,ze mu zaufalem musialem jechac na warsztat :/
~raczej anty
Kombi 2.0 i 16V 135KM 99kW
Dobre lusterka, widoczność ok ale ciut za grube słupki przednie, plus za podgrzewaną boczną szybkę z prawej strony.
~wojciech80
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
z przodu widoczność dla kierowcy ok lecz jak dojdzie 5 osoba ograniczona, dla pasażera przód Ok, z tyłu ok tak mówi teściowa :)

Usterki Renault Laguna II

Renault Laguna II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Szkrabek
Kombi 2.0 i 16V 135KM 99kW
Duże, wygodne kombi. Powiedziałam Mężowi, że już nie kupię sedana ani hathbacka. Dużo miejsca z przodu i z tyłu.
Renault Laguna II Kombi