Lista ocen Renault Laguna II Kombi 2.0 i 16V GT 205KM 151kW 2005-2007 (5) - Silnik

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zelon
Kombi 2.0 i 16V GT 205KM 151kW
charakterystyka podobna do diesla z aka roznica, ze diesel przy ok 4tys wymieka a ten od 4 do 7 tys wgniata w fotel. nie ma problemy zeby jechac 60km/h na 6 biegu, nie ma tez problemu zeby wlaczyc sie do ruchu pomiedzy tiry jadace ok 100km/h jeden przy drugim. wyprzedzanie peletonu 3 tirow i 2 osobowych zaczynajac od ok 80 konczy sie najczesciej po parunastu sekundach przy ponad 200. trzeba kontrolowac predkosci przy dodawaniu gazu bo latwo...
~klops
Kombi 2.0 i 16V GT 205KM 151kW
Znakomity! Charakterystyka jazdy jakby taka trochę dieslowska. Do 3000 obrotów wrażenie jakby pod maską siedział jakiś max 1.8 a potem wciśnięcie pedału gazu przenosi nas do innej galaktyki. Dosłownie. Mam auto już kilka miesięcy i nadal nie mogę nacieszyć się jaką frajdę sprawia kickdown na 3 czy 4 biegu :)
~klops
~Zegarmistrz
Kombi 2.0 i 16V GT 205KM 151kW
Tu jednoznacznie max. Silnik jest jednym z najmocniejszych elementów tego auta do tego z tego co widzę jest niezwodny. W ciągu dwóch lat wymieniona zaraz po zakupie cewkofajka oraz poduszki mocujące silnik - to jednak było bardziej "sprzątanie" po poprzednim właścicielu.
~Zegarmistrz
Kombi 2.0 i 16V GT 205KM 151kW
Silnik elastyczny i mocny. Auto jest stosunkowo lekkie i stosunek masy do mocy powoduje że dynamika jest lepiej niż dobra. Brzmienie w porównaniu do V6 mniej efektowne za to przyśpiesznie w porównaniu do Vectry B V6 to inna liga. W Vectra 0-100km/h w około 9s tu 7,4!!!
Renault Laguna II Kombi