Lista ocen Renault Laguna II (612) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 912 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marlon
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
miejsca jest sporo dla kierowcy i pasarzerow ale jak na kombi troche zle wyprofilowana przestrzen ladunkowa.W starszym modelu bylo wiecej miejsca.to kombi jest bardziej limuzynowate
~Tomkozl
Hatchback 2.0 i 16V GT 205KM 151kW
To spory samochód i wszystko się mieści. Nie należy tylko nikogo dłużej wozić na tylnym środkowym miejscu bo tego miejsca właściwie tam nie ma , a zastąpiono je podłokietnikiem.
~LUKASZ
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
jest super, tył to poprostu limuzyna dla prezesów, miejsca jest więcej niż się wydaje oglądając auto z zewnątrz. Nie poobijacie kolan i nie wytrzecie sweterka od kierownicy!
~Barto, mobil@onet.pl
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
Miłem wcześniej Forda mondeo 2001roku. Jest to auto największe wswojej klasie. Wsiadając do Laguny czułem się jak bym był w aucie o klase niżej. Chodzi mi o przestrzeń w środku auta.
~wbednarz@bioconcept.pl
Hatchback 1.9 dCi 110KM 81kW
żle- dziwne bo jako pasażer jezdzilem komfortowo , jako kierowca juz nie , nie moglem znalezc odpowiedniej pozycji za kierownicą , ktora byla wielka jak w ciężarówce
~jack36l@wp.pl po 36 to jest "L" pa
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
siedzenie środkowe z tyłu to jakieś nieporozumienie :( spóbujcie tam posiedzieć choćby 10 min. za taką cenę powinna być dostępna wersja z trzema siedzeniami jak w scenicu
~Minister
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Dużo miejsca po bokach i na nogi. Wygodne fotele skóry podłokietnik duży z tyłu. Gniazdo 12V w podłokietniku z tyłu dla pasażerów i w bagażniku.
~Marcin N
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Z przodu miejsca wystarczajaca duzo. Mozna wygodnie podróżować. A i tyl jest nienajgorzej zaplanowany bo 3 dorosle osoby sie mieszcza jak trzeba.
~Arek C
Hatchback 2.0 i T 16V 165KM 121kW
Zmieszczenie 4 rosłych pasażerów wraz z walizkami nie stanowi najmniejszego problemu, każdy znajdzie wystarczająco miejsca do komfortowego podróżowania.
~Paweł
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Kokpit w tym aucie bardzo przypadł mi do gustu wszystko mamy pod ręką, a przy okazji nie jesteśmy osaczeni przez multum klawiszy i przełączników.