Lista ocen Renault Laguna II (612) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 912 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gerard
Hatchback 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Dla wysokich mało miejsca nad głową na tylnej kanapie, lecz nie jest to typ reprezentacyjnej limuzyny, a sportowy rodzinny wóz (jedyne słuszne miejsce -za kierownicą - tam niczego nie brakuje)
~Waldek
Kombi 1.9 dCi 110KM 81kW
Dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów, również tych z tyłu. Wygodnie się podróżuje, nikt nigdy nie narzekał na bolące plecy czy niewygodę wysiadając z auta po 1000 km podróży.
~Rafał
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Auto z pewnością jest w stanie pomieścić bardzo dużo. Po złożeniu tylnych siedzeń miejsca jest aż nadto. Nic tylko zapakować po brzegi i jazda na wakacje w góry :-)
~AdamG666
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Z przodu dużo miejsca, natomiast na tylnym siedzeniu osoby o wzroście 180cm + mogą haczyć głową o podsufitkę. Bagażnik mógłby być troszkę większy, tylko 430 litrów.
~Majek
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Duzo przestrzeni z przodu i z tyłu. Jestem kierowcą ceniącym wygode wiec mam oparcie mocno opuszczone do tyłu a miejsca z tyłu wystarcza zeby mozna było wygodnie usiasc.
~yarek
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
na przodzie rewelacyjnie plus bardzo a bardzo konfortow przez najbardziej komfortowe siedzenie na jakich siedzialem ,polskora w wersji dynamiqe.rewelka,z tylu dobrze jak na ta klase
~On29
Kombi 1.9 dCi 100KM 74kW
Laguna kombi to duze auto. Przestrzen w samochodzie dla kierowcy jak i pasazera jest naprawde duza. Siedzenia mozna niezle oddalic i tak jest sporo miejsca dla pasazerow z tylu.
Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
z przodu malina, tył mogłoby być lepiej jak na auto dł. 4,7 m, bagażnik też nie jest potęzny, auto dla rodziny zupełnie wystarczający, jedyny minus mała liczba schowków
~Edyta
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
rewelacyjnie wygodne auto, kapitalne fotele - relax w trasie :-) Laguna jest obszerna i wygodna; i kierowca i (przedni) pasażer mogą wygodnie rozłożyć łokcie :-)
~quackie
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
WSZYSCY zachwyceni, nawet teściowa, wożona na środkowym miejscu z tyłu. ja - 186 cm - wszędzie mieściłem się bez najmniejszego problemu, pozostali mniejsi, więc tym bardziej.