Lista ocen Renault Laguna II (612) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 912 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Janusz
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Dla kierowcy wystarczająco miejsca. Mam 192 cm wzrostu i nawet nie muszę odsuwać do końca siedzenia. Inna sprawa dla pasażerów:/ jak ustawię moje siedzenie to z tyłu na foteliku dziecięcym mój synek ledwo nogi mieści.
~keers
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Ustawienie fotela powaliło mnie na kolana, autko dopasowałem do siebie. Mam prawie 190cm i czułem się komfortowo. Z tyłu żadko podróżowałem, ale po wycieczce do Paryża w 5 osób, nikt nie powiedział złego słowa:)
~Pawcio
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
jak dl mnie doskonale wzrost 179 cm praktycznie na kazdym miejscu w samochodzie - choc podroz na srodkowym miejscu na tylnej kanapie nie nalezy z pewnascia do przyjemnosci gdyz - kanapa jest mocno wyprofilowana a srodek dosc twardy
~tom
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Przestrzeń w kabinie pasażerskiej jest wystarczajaca, jednak przestrzeń bagażnika jest mniejsz niż wygląda. Spowodowane jest to "ściętym" profilem klapy bagażnika a także pozostałych elementów tapicerki na nadkolach.
~Jacek JACEKZET@INTERIA.EU
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
auto swietne na dalekie trasy, z wakacyjnego (niezbyt udanego) wyjazdu w góry najfajniejsza była przejażdzka, co do przestrzeni to ok, choc jak na kombi to nie ma ogromnego bagażnika ale za to ma świetną linię nadwozia
~king
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Jestem wysoki i przy maksymalnym cofnięciu fotela, pasażerowie siedzący za mną mogą mieć zbyt mało miejsca ale to ich problem. Kierowca ma go pod dostatkiem. W Mondeo miejsca dla kierowcy jest zdecydowanie mniej-sprawdzałem.
~Miłosz
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
W stosunku do VW Passat Variant na zadawalającym poziomie, choć wyższym osobom z tyłu może zabraknąć miejsca nad głowami (rozwiązanie-Laguna Grandtour)... Wpływ ma na to dosć duży (choć nie największy w tej klasie) rozstaw osi.
~maatohewetbi
Kombi 1.6 i 16V 107KM 79kW
Tylne drzwi są szerokie, mają  regularny kształt i ułatwiają wsiadanie. Zwróćcie uwagę na ten detal, który jest jednak dość istotny. Auto jak na gabaryty oferuje duży komfort podróżowania.
~Mędrzec
Kombi 2.0 i 16V 135KM 99kW
Brak miejsca na głowe z przodu dla wyskokiego kierowcy, brak miejsca na palce od stóp dla pasazerow tylnej kanapy pod fotelami. Są dużo lepsi znowu Passat, Mondeo, Superbsa dużo lepsi.
~Bartosz.
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Pomimo maksymalnego cofnięcia foteli z tyłu i tak jest jeszcze sporo miejsca, dziecko na przednim fotelu ? - nie ma problemu, na tylnej kanapie ? - tez można się pobawić i wygonie podróżować.