Lista ocen Renault Laguna (3182)

~Artur
Hatchback 2.0 16v 140KM 103kW
Bardzo dobry samochód. Ciekawa sylwetka, wnętrze zaprojektowane z klasą bez migających kosmicznych diod i tandeciarskich gadżetów. Dynamiczny silnik i bogate wyposażenie seryjne. Szukając samochodu porównywałem VW Passatem, Toyotą Avensis, Fordem Mondeo, Hondą Accord i za uzyskany od Renault poziom wyposażenia musiałbym dopłacić w konkurencyjnych markach co najmniej 20 tys. zł. Tani i solidny serwis (przynajmniej Warszawa Puławska, z innych...
~Arek . Z
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Przy wyborze auta decydowało kryterium oszczędnego ale i zarazem mocnego silnika i z tzw rynku wturnego na nowe takie klasy brakło funduszy, z racji dużych przebiegów jak i częstego wyprzedzania na trasie, więc musiał być to diesel, zdecydowałem się na Lagune III gdyż już wcześniej jeździłem pierwszą generacją laguny. Porównując do poprzedniczki aktualnie widać duży postęp pod względem użytych materiałów wewnątrz auta. Jest ono pod każdym...
~Georg
Kombi 2.0 i 16V 135KM 99kW
Auto godne polecenia dla ludzi lubiących komfort i dbających o samochody. Trzeba pilnować stanu technicznego, bo gdy to zignorujemy niektóre elementy potrafią się sypnąć jeden za drugim. Auto potrafi odwdzięczyć się kierowcy niebywałym komfortem w swojej klasie i dosyć ładną stylistyką. Części zamienne wbrew pozorom są dobrze dostępne i niedrogie.
~Paweł
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Jeśli chodzi o całokształt auta ty wpada naprawdę bardzo dobrze. Wcześniej jeździliśmy Toyotą i wachałem się zmienić markę, ale doszedłem do wniosku jak to mówią mechanicy, że nie liczy się marka tylko dane auto, bo jak jest niezadbany rzęch to i gwiazdka mercedesa nie pomoże, a do każdego auta z czasem potrzeba części zamiennych. Tak więc auto spisuje się super wraz z instalacją gazową i polecam zadbany egzemplarz tego auta.
~Piterek
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Auto ładne,bezpieczne,duże,tanie w zakupie-szybko traci na wartości,co jest dobre dla kupujacych.Wersja 2,0 dci to najlepsze diesle na rynku!Nikt ich nie kradnie...Moja smiga jak trzeba.Dbam o nia i sam wszystko robię.Elektronike zawsze robi mi kolega \"czarodziej\"Ma chłop taki sprzecior o ktorym serwisy moga marzyć!!!Zadnych serwisów z pedałami fachowcami!!!!od kasowania kasy..W aucie trzeba wymieniac olej czesciej max co 15tys i smigać.....
~Zegarmistrz
Kombi 2.0 i 16V GT 205KM 151kW
Jestem bardzo zadowolony. Na wakacje wygodnie można pojechać lub objechać 95% klientów (tych ewidentnie szybszych... z zaskoczenia). Zdarzają się pytania na następnych światłach typu "co ty tam masz pod maską?????" :))). Laguna III GT jest wyraźnie cięższa i przez to już nie tak zrywna. Nie bardzo jest na co zmienić taki wózek bez wydawania większej kasy.
~krzyhoo
Grandtour 2.0 dCi 175KM 129kW
Cóż... Zmieniłem VW Passaty (miałem 3 - 2006, 2008, 2010 - wszystkie 2.0TDI DSG) na Lagunę. Póki co nie żałuję. Passat jaki jest każdy wie. Jest nudny:( Nie cieszy jak się do niego wsiada. A tu to inna bajka:) Poza tym 4control i nagłośnienie BOSE - mistrzostwo!
~Ben
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Duże wygodne auto o nowoczesnej sylwetce. Bardzo dobrze wyposażone. Tanie części zamienne i duża dostępność do używek.Poważnych awarii nie miałem. Drobne problemy z elektroniką. Można wykonać we własnym zakresie kupując używki z anglików. Dużą zaletą jest komfortowe zawieszenie, duży zakres bezpieczeństwa.
~Ben
11,0
3,8
~miron
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Obecnie całokształt przedstawia się bardzo korzystnie. Auto ma 10 lat przebieg prawie 400 tyś. ale dzięki moim zabiegom jeździ lepiej od nowego.
Renault Laguna