Lista ocen Renault Master II (44) - Silnik

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawel92
Furgon 2.2 TD 90KM 66kW
Silnik nie klekocze jak stare diesle jest dość cichy szczególnie podczas jazdy:) Jeśli chodzi o silnik to wystarczający do tego samochodu dobrze sobie z nim radzi elastyczność po prostu bajka z 5tego biegu z 70km/h do 110km/h to chwila:) na niższych biegach też bardzo elastyczny np z 3ciego biegu z 15km/h zbiera się nieźle:) przy 125km/h 3tyś obr/min najszybciej nim jechałem około 150km/h lecz wiadomo to nie auto na wyścigi tylko do...
~CHAMPION
Furgon 2.8 TD 120KM 88kW
DOSKONAŁA JEDNOSTKA NAPĘDOWA, WOŻĘ CAŁY SAMOCHÓD CIUCHÓW, ZAŁADOWANY JEST NA FULL I DAJĘ SOBIE DZIELNIE RADĘ. AUTKO ELASTYCZNIE PRZYSPIESZA ZAŁADOWANE , PREDKOŚC MAX 150 KM/H POLECAM JAK NAJBARDZIEJ. O SILNIK I TURBINE TRZEBA DBAĆ, NIE GASIĆ AUTA OD RAZU PO DŁUGIEJ TRASIE I NIE LAĆ JAKIEGOŚ GÓWNA DO BAKU. JESZCZE RAZ POLECAM!!!!
~Jacek
Furgon 2.8 TD 116KM 85kW
Rakieta ? Czy co ? Zrywny nad podziw . Choć ja mało ładuję . Na światłach nie zostaję z osobówkami . Dopiero za skrzyżowaniem na wyższych biegach .300 000 i nie bierze w ogóle oleju . Sam nie wierzę bo w poprzednim Fordzie Transicie ...
~kondis
Furgon 2.5 TD 115KM 85kW
common rail. Ważne jest żeby dbać o niego. Stosować olej który spełnia normy Renault. Pilnować rozrządu itp. Beznadziejne rozwiązanie to plastikowy bagnet oleju. Złamał się zarówno mi jak i poprzedniemu właścicielowi
~SzymanskiS@poczta.onet.pl
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
Silnik to jego mocna strona Nie ważne na czym się jeździ Przydało by się trochę więcej koników przy wyprzedzaniu ale tak to złego słowa nie mogę napisać Zdarzylo mi sie wozic po 4 tony i wogole nie odczul tego Polecam
~MAR-TRANS
Furgon 2.2 TD 90KM 66kW
od samego poczatku problem z egr .przy 24000 km pekl wal korbowy nagminnie padaja wtryski,wymienilem juz 3 turbiny ata bedzie 4 bo juz sie znia cos dzieje anie jestem morderca i nie katuje swego auta fatalny!!!!!!
~mischa
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
Mimo, że najsłabszy silnik 2.5D ma 80KM, skrzynia jest dobrze zestopniowana i jeździ się przyjemnie nawet z pełną paką. Przepisowe 90 km/h jest optymalne. Przy 100 km/h jest 3000 obr/min.
~pawciorello
Furgon 2.5 TD 120KM 88kW
Jeżeli jest pusty to hula aż miło, gdy załadowany to wiadomo, już tak z elastycznością super nie jest no ale wiadomo. Silnik pracuje bardzo równo, jest oszczędny i nie bierze oleju
~kiler00718
Furgon 2.5 TD 115KM 85kW
bardzo dynamiczny nie robi roznicy czy obciazony czy nie dosc dobra pretkosc maksymalna mi udalo sie osiagnac prawie 165km/h

Usterki Renault Master II

Renault Master II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kk
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
bezproblemowy robol jezdzi na wszystkim i nie ma wymagan 100 razy lepszy niz ctdi itp