Lista ocen Renault Master II (37) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Furgon 2.8 TD 116KM 85kW
Zgrzyta 3ci bieg przy wrzucaniu . Od wielu lat , ale nic się nie dzieje . Szczególnie przy szybkiej zmianie ("sportowej") . Spadła mi linka zmiany biegów przy lewarku - wymiana . Obecnie spada pod maską . ty już brudzę się zakładając . Wyrobione zaczepy .
~PawełRybnik
Furgon 2.2 TD 90KM 66kW
340 tys padły łozyska w skrzyni( a to tylko dlatege ze oid nowosci nei wymieniałem oleju i nie zaglaqdałem do skrzyni 0 koszt łozysk 1600 zł i naprawa 1000 zł co ciekawe sprzegło docisk i wysprzeglik ok
~kondis
Furgon 2.5 TD 115KM 85kW
Szkoda, że mam wersję z 5 biegami. W nowszym masterze już są 6 biegowe i do tego umiejscowione na desce a nie w podłodze. Skrzynia chodzi generalnie ciężko i jest bardzo delikatna - trzeba uważać
~CHAMPION
Furgon 2.8 TD 120KM 88kW
ZERO ZASTRZEŻEŃ , PRĘDKOŚĆ EKONOMICZNA TO 115 KM/H DLA NMIE WYSTARCZAJACO. W DRODZE NA WĘGRY NA 5 BIEGU 115KM/H SPALIŁ OK 7.5 LITRA ROPY SUPER WYNIK DO POŁOWY ZAŁADOWANY.
~krzysiek@papak.com.pl
Furgon 2.2 TD 120KM 88kW
gdy jest sprawan to jest nawt dobra jeśli chodzi o przełożenia, problem w tym że w tych skrzyniach padają łożyska i nie jest to przypadkiem, popytajcie posiadaczy masterków.
~pawciorello
Furgon 2.5 TD 120KM 88kW
Do skrzyni biegów nie mam żadnych zastrzeżen aczkolwiek przydał by się szósty bieg, na pewno obniżyło by to poziom hałasu przy większych prędkościach
~wojtus2@onet.eu
Furgon 2.2 TD 90KM 66kW
Skrzynia biegów to porażka!!!!Pierwsza padła po 105 tys., druga przy 300 tys., trzecia przy 390 tys. Teraz auto ma 427 tys. i już coś chuczy i rzęzi!!!
~SzymanskiS@poczta.onet.pl
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
U mnie nie za rewelacja Wymieniłem już całe sprzęgło wraz z siłownikami i linkami biegów i nadal jest cos nie tak Ale może tak ma być
~KURIER "7"
Furgon 2.2 TD 90KM 66kW
To najsłabszy punkt tego autka. Sysytem linek jest beznadziejny. Właśnie jestem w trakcie naprawy skrzyni.

Usterki Renault Master II

Renault Master II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tomek
Furgon 2.2 TD 120KM 88kW
dopiero co kupilem a jusz martwie sie o skszynie biegow poniewaz cos halasuje tak jakby lozyska