Lista ocen Renault Master II (36) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawciorello
Furgon 2.5 TD 120KM 88kW
Jak na tak duży samochód to układ jezdny mnie zaskoczył. Co prawda jest to mój pierwszy samochód tego typu którym jeździłem więc nie mam może porównania ale spodziewałem się że będzie gorzej, a tu jeździ się prawie jak \"osobówką\"
~CHAMPION
Furgon 2.8 TD 120KM 88kW
ZAWIESZENIE BOMBA JEŻELI CHODZI O UKŁAD JEZDNY NIE MAM ZASTRZEŻEŃ. BARDZO KOMFORTOWO PUSTY JAK I ZAŁADOWANY NAPRAWDE BARDZO DOBRE ZAWIESZENIE I PRZEZ 4 LATA NIC NIE ROBIŁEM , MOZE DLA TEGO ŻE AUTO MA JEDNEGO KIEROWCE ???? PEWNIE TAK.
~Jacek
Furgon 2.8 TD 116KM 85kW
Napęd na przód więc zima obecnie mi nie straszna . Choć Transit na bliźniakach trzymał się łuków jak tramwaj , to wpadał w poślizgi . Master do 130 km/godz prowadzi się pewniej .
~kondis
Furgon 2.5 TD 115KM 85kW
Słabe zawieszenie przednie + nasze piękne drogi = częste wymiany. Zwrotność koszmarna !
~grzesiek
Furgon 2.8 TD 130KM 96kW
jest to pojazd dostawczy wiec nie ma co oczekiwać cudów jednak jak na takie auto dość dobrze
~pawel92
Furgon 2.2 TD 90KM 66kW
Prowadzi się bardzo pewnie, lecz to nie osobówka na zakrętach trzeba troszkę zwolnić:)
~Baton123, krzys123@wp.pl
Furgon 2.8 TD 116KM 85kW
załadowany ok ale pusty troszeczkę za bardzo odczuwa nierówności drogi. (wersja t28)
~ciapek
Furgon 2.2 TD 120KM 88kW
co do układu to minus co 100 tysięcy pasuje wymienić olej bo inaczej się zacina wspomaganie ,
~MAR-TRANS
Furgon 2.2 TD 90KM 66kW
koncowki wachaczy wymienilem po 200 tys lozyska przod po 50 tys padl zacisk ham.tylny
~krzysiek@papak.com.pl
Furgon 2.2 TD 120KM 88kW
nie można nic zarzucić poza tym że padają dolen simerbloki amortyzatorów co jest też standartem.