Lista ocen Renault Master II (25) - Widoczność

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawciorello
Furgon 2.5 TD 120KM 88kW
Zaznaczyłem przeciętnie ponieważ nie mam w \"blaszaku\" szyb w tylnych drzwiach a co za tym się wiąże również lusterka wstecznego. Oprócz tego to same plusy. Duże lusterka, duże szyby. Co do lusterek. Przydała by się ich lepsza regulacja. Mam manualne i żeby je ustawić trzeba otworzyś szybę i popychać w stronę w którą potrzeba i mają jedną dokuczliwą wadę. W czasie deszczu krople zbierają się na lustrach czego powodem jest znaczne obniżenie...
~pawel92
Furgon 2.2 TD 90KM 66kW
samochód poza kabiną kierowcy reszta blachy, w lusterku wstecznym za dużo nie zobaczymy nie ma co na nie liczyć lecz Lusterka są dość duże i sporo w nich widać ale trzeba uważać podczas manewrów
~Daria
Furgon 2.8 TD 116KM 85kW
Za widoczność mogę dać nawet 20 gwiazdek, dobra widoczność, zwłaszcza podczas parkowania.
~kondis
Furgon 2.5 TD 115KM 85kW
Po przesiadce ze sprintera, przednia szyba wydawała mi się niska i mała ale już się przestawiłem i jest ok
~CHAMPION
Furgon 2.8 TD 120KM 88kW
MAM BLASAKA W MAXIE. DUZE LUSTERKA JET OK, ALE CZUJNIKI COFAIA BY SIĘ PRZYDAŁY , OGÓLNIE DAJE SOBIE RADĘ.
~Baton123, krzys123@wp.pl
Furgon 2.8 TD 116KM 85kW
Posiadam wersję holenderską więc oszklony jest niemal wszędzie. Jak dla mnie jest ok.
~kiler00718
Furgon 2.5 TD 115KM 85kW
jak to w busie na wszystkich patrzysz z gory durze podwujne lusterka ulatwiaja wciskanie sie tylem
~świder
Furgon 2.2 TD 120KM 88kW
Wszystko na miejscu, szczególnie panoramiczne lusterka ułatwiające manewrowanie w ciasnych uliczkach
~Jacek
Furgon 2.8 TD 116KM 85kW
W prawo jak to w busie bez szyb .Reszta o.k.. W nocy doskonale .
~SzymanskiS@poczta.onet.pl
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
Siedzi się wysoko więc wszystko dobrze widać Lusterka rewelacja