Lista ocen Renault Master IV Furgon FWD (18) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bartox
Furgon FWD 2.3 dCi 100KM 74kW
Autko w stosunku do konkurencji wypada bardzo korzystnie . Przy wynegocjowaniu dobrego rabatu otrzymujemy auto nowej konstrukcji, nowoczesne, wygodne i wydaje mi sie że ładne. W większości przypadków jest dobrze wyposażone. Nie musimy tak jak u konkurencji dopłacać słono za radio nie mówiąc o klimatyzacji. Posiada wiele elementów wyposażenia ułatwiających prace kierowcy. Prowadzeni autka dostawczego nie musi byc juz prowadzeniem starej...
~cd_error
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
za sprintera z wyprzedaży rocznika golaska i ładownością 950kg trzeba było zapłacić 130 tys netto.... master na zamówienie z navi bujanym fotelem klimą zabudową paki oraz poduszkami pneumatycznymi na tylnej belce i ładownością 1360kg - 80 tys netto
~Grzegorz
Furgon FWD 2.3 dCi 150KM 110kW
Trochę mniejsza paka ale dużo mniejszy ciężar a co za tym idzie większa ładowność.Jakość wykonania nie gorsza od innych w tej klasie.Dla mnie jest to samochód do pracy nie relaksu i podstawowym kryterium jest niezawodność oraz ekonomia.
~szczerbat
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
Jakości jest tu mało cena jedna z lepszych na rynku. Ale jeśli chodzi o ten egzemplarz to nie był wart wydanych pieniędzy. O jakości niech najlepiej świadczy wieniec kierownicy. Po 150 tys. wygląda jakby miał milion.
~Pawel
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
Wydaje mi sie, ze stosunek ceny do jakosci jest dobrze dobrany. Ogladalem. Mercedes, czy VW wola zdecydowanie za duzo za swoje auta. Do tego sa ciezkie i zostaje niewiele na ladunek, a jak wiadomo, kazdy kg. sie liczy.
~Tomasz Master
Furgon FWD 2.3 dCi 150KM 110kW
Przy dużych upustach jakie były, zakup był opłacalny. Samochód ma niestandardowe wyposażenie: nawi, tacho, nie ma drzwi suwanych, metalik, kamera cofania, radar cofania, fotel bujany, karta wolne ręce itd.
~ppoloch
Furgon FWD 2.3 dCi 170KM 125kW
Po tysiącu kilometrów auto na autostradzie A2 nagle odcięło zapłon. Płacić kupę kasy za ful opcję serwis nas po prostu zlał. Można powiedzieć ze otrzymałem niesprawny samochód...
~Kierowca inter parts
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
Auto jedne z tańszych na rynk dostawczakow . Cena podobna co fiata. Jakość jeszcze się okaże. Choć mam wrażenie ze z zawieszeniem będzie częsta zabawa
~Radek
Furgon FWD 2.3 dCi 100KM 74kW
Oczywiście mógłby być tańszy. Słyszałem, że Dacia szykuje się na takiego busa. To będzie alternatywa:)
~patoll1@wp.pl
Furgon FWD 2.3 dCi 150KM 110kW
50000 tanszy od sprintera i czytajac opinie o nowych sprinterach to niewiem czy bym sie zdecydowal
Renault Master IV Furgon FWD