Lista ocen Renault Megane I Hatchback (552) - Całokształt

Na liście zabraknie 509 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Elte
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Auto ladne, ale raczej nie sklania do jazdy z fantazja. Spora ilosc drobnych usterek sprawia, iz szybko uodparniamy sie na "ciagotki" zwiazane np. z checia sprobowania sportowej jazdy - obawy przed kolejnymi awariami paralizuja i sprawiaja, ze auto uzytkowac chcemy delikatnie i spokojnie...
~melon21@hoga.pl
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
fajne autko,do 100tys. wymieniny wirnik i szczotki w rozruszniku, amorki z tylu,niestety pekl pasek po 87tys.(wymiana zaworow),ogolnie nie jest zle,z tymi tlumikami to prawda-ale to chyba wina producenta tlumikow!!!! kumpel do Hondy kupuje z tej samej firmy tlumiki i tez sie przepalaja po 1,5 roku
~asliwa@go2.pl
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
auto kupione u dilera OFION w Kielcach mialo juz trzech !!!! poprzednich wlascicieli, po przerobce na ciezarowke, koncesioner nie reaguje na zadne pisma w tej sprawie. nie jest tez w stanie usunac zadnej usterki ktora jest nietypowa np stuki szby, tapicerki, ustawienie prawego reflektora.
~Chomik
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Przy zakupie miała na liczniku 180000 km. Sporo rzeczy do zrobienia - prawdopodobnie poprzedni właściciel nie dbał. Przyśpieszenie łapała dopiero po przekroczeniu 100 km/h, problemy z elektryką, dosyć cicha, mokra w środku (pleśń pod siedzeniem), blacha zdrowa.
~Bloodnax
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Szczeże polecam. Jak na pierwsze auto, bardzo dobre. Przy zakupie był do wymiany pół oś od strony pasażera i troche korozi. Ale autko sprawuje się naprawdę dobrze; oprócz płynów i filtrów wymienionych przy zakupie, nie wymieniłem w nim nic, a jestem piątym właścicielem!
~pattt4444@yahoo.fr
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Francuzi pownni zajac sie produkcja serow i wina * samochody niech zostawia dla innych, nie polecam nikomu, autko kupilem w ASO Renault Olsztyn, raz w mies. nieplanowana wizyta u mechanika, mnostwo drobnych awarii, jak najdalej od tej marki !!! Nigdy w zyciu, dziekuje...
~xn
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Podsumowujac - auto idealnie trafilo w moje potrzeby. Wyglada caly czas atrakcyjnie, silnik wystarcza do jazdy po miescie, zawieszenie dosc miekkie - wiec stan drog tak nie meczy. Do tego dobrze wyposazone (abs,2xairbag, elektryka, klimatyzacja) i jak narazie - malo usterkowe.
~kluch369
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Co do usterek to póki co nie jest zbyt wiele do czego można się przyczepić, bardziej do części parametrów samochodu i ergonomii. Na pytanie czy bym kupił go jeszcze raz: tak kupiłbym gdybym zaczynał przygodę kierowcy, jednak teraz wybrałbym też megane, ale z większym silnikiem.
~pocztarm@gmail.com
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
daje dobrze ale nie kupujcie z duzym przebiegiem, choc moje 345 tys to i tak niezla dla renowki na gazie. Blachy dopiera pokazuja sie babelki rdzy ale trzeba sie przyjzec. Ponad 200 tys na gazie, instalacja lovato parownik bez napraw silnik nie bierze oleju no moze 100ml na 5000km.
~Paweł
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Jestem z niego bardzo zadowolony. Bałem się kupować francuza ale okazało się że nie potrzebnie. Może trafiłem na dobry egzemplarz. Auto jest ogólnie delikatne ale jak się o niego dba potrafi się odwdzięczyć. Na wyścigi się nie nadaje ale do spokojnego użytkowania jak najbardziej.
Renault Megane I Hatchback