Lista ocen Renault Megane I Kombi (73) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~przeciwnik
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Ceny renówek sa niskie ale cześci do najtanszych nie należą i do tego napewno ma duzo większą awaryjność niż bym sie spodziewal. Pewnie juz ją zajezdze do konca bo gdybym chcial ja sprzedac to za ta kase juz nic nie kupie. Ale dla tych co chca kupic. Jezel juz macie troche grosza to naprawde lepiej dołożyć i kupić inny samochód bo jezeli połasicie sie na cene renówek bo stoją za grosze to pozniej i tak wsadzicie na naprawy wiec....chyba nie...
~Agnieszka
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Adekwatny stosunek ceny do jakosci, akurat w przypadku mojego egzemplarza sprowadzanego z Niemiec. Wiadomo, ze to jest nizsza klasa srednia wiec nie mozna rzadać zeby jakosc byla Mercedesa a cena Seicento. Jestem zadowolona bo kupilam auto w bardzo dobrym stanie i dbajac o nie, wymieniajac wszystko co trzeba na bierzaco, tak pozostalo. Solidna blacha, zadnej rdzy, kierownica szyta skorzana, welur, lakier z efektem perly.
~mateush2006@interia.pl
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Denerwują trzeszczące plastyki, są żle spasowane i to razem z wyciszeniem najgorsze strony tego auta. Moja wersja posiada 4xAIRBAG, KOMPUTER POKŁADOWY, KLIMATYZACJĘ, PEŁNĄ ELEKTRYKĘ, ABS. Kupiłem okazyjnie i myślałem że troche będzie trzeba w niego włożyć, pomyliłem się. Auto jest salonowe i posiada kśiążkę serwisową prowadząną do teraz, na 80% napraw są dokumenty. Za tą cenę naprawde przyzwoita fura
~Roger
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
To jeden z najbardziej niedocenionych samochodów na rynku. Miałem dwie meganki, więc coś mogę na ten temat powiedzieć. Ta z 2002 roku bardzo pozytywnie zaskakuje, bo mimo zmiany modelu, na sam koniec została bardzo rozsądnie udoskonalona. Warto jednak kupować te samochody z dobrych rąk. Instalacja LPG działa znakomicie.
~czesiosław
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jeśli ktoś ma do wydania kwotę około 5000 zł Megane będzie w miarę rozsądnym wyborem. Problem rdzy szczególnie po liftingu jest znikomy (miałem 2 punktowe ogniska rdzy tylko). Autko jest tanie w utrzymaniu i jeśli się o niego zadba na początku odwdzięcza się bezproblemową jazdą.
~czesio
~Kuba W.
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
Przeglądając serwisy aukcyjne, można zobaczyć wiele ofert tego modelu. W przeważającej części cena jest naprawdę bardzo dobra w stosunku do roku czy też stanu realnego. Ale zdarzają się przypadki, gdzie cena kategorycznie jest zawyżona. Należy szukać i jeszcze raz szukać okazji...
~Tom WEST
Kombi 1.9 dCi 102KM 75kW
Super!!! Auto jest bardzo tanie, a jakość jest wystarczająca aby odczuć, że jest to auto zdecydowanie lepsze niż z 90-tych lat. Choć wiem, że zwolennicy Mercedesów z silnikiem W124 i innych dobrych modeli lat 90-tych mogliby się poczuć urażeni moją uwagą.
~adam p
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
stosunek cena do jakość jest bardzo dobry, za 14 000 zł kupiłem ten samochód 3 lata temu, jeździłem już kilkoma francuzami, między innymi renault laguna, peugeot 406, citroen saxo i xsara i właśnie renault megane jest z tych aut najmniej awaryjna

Usterki Renault Megane I

Renault Megane I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Aro - arokan@wp.pl
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
Niby kupiłem tanio, ale i tak przepłaciłem, (jak dolicze te naprawy) poza tym nie warto oszczędzać jak chce się mieć porządne i niezawodne auto (a francuzkie do takich niestety nie należą - popatrzcie w rankingach) Szkoda, bo to naprawde fajne autko...
Renault Megane I Kombi