Lista ocen Renault Megane I (18)

~Krzysiek
Sedan 1.9 dTi 80KM 59kW
Auto raczej dla spokojniejszych kierowców. Przejechałem nim 100 tys km i wymieniłem tylko rozrząd, świece żarowe, poduszki silnika, akumulator i sprężynkę wybieraka drążka biegów. Czyli sama ekspluatacja. Jak teraz się zastanowie to jeżdzę tym autem 7 lat i ani razu to auto sie nie zepsuło, ani razu mnie nie zawiodło. Silnik jest już nieco głośny i nieco zamulony ale jeździ. Dodam jeszcze ze spalanie mimo cięzkiej nogi, w mieście nie...
~MIx
Kombi 1.9 dTi 80KM 59kW
Samochód jest bardzo fajny. Ekonomiczny, pakowny, wygodny, w miarę komfortowy (tapicerka welurowo-skórzana, klimatyzacja, elektryczne szyby), bardzo ładny wygląd. POLECAM!
~moto maniak
Kombi 1.9 dTi 80KM 59kW
moze i golf jest troche lepszy i ma 10 koni więcej ale żeby mieć golfa w dieslu od 1 właściciela, zakupionego w polskim salonie, serwisowanego i bezwypadkowego musiał bym dołożyc około 5-6 tys. a o tyle lepszy to golf na pewno nie jest, a zapomniałem ze moja renata ma 4 poduchy i klimę. Więc golfiaze niech jezdza golfami a cwaniaki renówkami
4,1
~zbron999@yahoo.de
Kombi 1.9 dTi 80KM 59kW
Bardzo mile zaskoczony jestem dieslem. Znajomy polecił mi właśnie tą wersję dTi bo trwalsza od dCi. Silnik elastyczny. Troszkę przeszkadzał hałas po przesiadce z benzyny. Ale co do kultury pracy oraz elastyczności żadnych zastrzeżeń. (Silnik)
~mmarzec1 @ onet.pl
Hatchback 1.9 dTi 80KM 59kW
generalnie przyzwoite auto aczkolwiek nie dopceniane krąży wiele negatywnych obiegowych opinii , ale niestety panuje u nas mit wolkswagena i niewmieckich aut ja jeżdżę od 2 lat po wcześniej 3 oplach i jestem zadowolony nie trzymają ceny, mało jest tzw.podróbek-części oryginalne stosunkowo drogie,lepsze od astry i wygodniejsze
~Vildur
Kombi 1.9 dTi 80KM 59kW
Biegi dobrze wchodza ale wkurza mnie ze 2 jest taka slaba, musi miec odpowiednia predkosc zeby dala rade. (Skrzynia biegów)
3,7
~Juber
Hatchback 1.9 dTi 80KM 59kW
ogólnie jak na francuza to całkiem fajne autko, wbrew wszystkim mitom,
3,2
~arek880@poczta.onet.eu
Hatchback 1.9 dTi 80KM 59kW
SILNIK PRACUJE NAWET DOBRZE I DOSC CICHO,LECZ 80KM JEST TROCHE ZA SLABA DO TEGO SAMOCHODU,JEDZIE I TYLKO TYLE.ROZRZAD NIE JEST ZBYT TANI. (Silnik)
~mati
Hatchback 1.9 dTi 80KM 59kW
bardzo fajnie pracuje tylko trzeba go rozgzać przed jazdą (Silnik)
Dziennik kosztów dla Renault Megane I
6,9
8,4
9,1
~arturro779@wp.pl
Kombi 1.9 dTi 80KM 59kW
Witam-mam kombi i teraz zawsze bede kupowal kombi-ogolnie auto godne polecenia z malenka wada-troszke za mala moc jak na taki silnik 80KM -mogloby byc troszke lepiej ale jes OK