Lista ocen Renault Megane I Sedan (100) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 141 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TomJohns
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Mam ten samochód od pół roku, wiem, że to mało, żeby skrupulatnie oceniać to auto, ale jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony. Ekonomia ogromna, spalanie mnie zadziwiło, jeździłem wcześniej Astrą 1.6 8V to miałem momenty że po mieście zjadła mi nawet 9,5 l/100km. Teraz wiem, że naprawdę francuzy malutko palą, nawet nie opłaca się przerabaić tego autka na gaz, no chyba że ktoś jeździ bardzo dużo, bo ja robię zaledwie 15000km na rok. Ładne...
~Artur
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Auto w 2001 roku mnie na prawdę zniewoliło, cena niebyła jakaś wygórowana (54 tysiące kosztowała moja wersja) wykończenie było naprawdę świetne , po 8 latach użytkowania jak to bywa zaczynają skrzypieć ale to jest normalne. Komfort jest świetny, fotele miękkie i jak za ta cenę jest świetne. Na dzień dzisiejszy autko w idealnym stanie kosztuje 13 tysięcy więc chyba warto się zainteresować nim bo serwisowanie go to żadna droga sprawa, ceny...
~Meganek 1.6.16V
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Meganka jest dość dobrym autem, poprawnie wykonanym i dobrze wyposażonym, do tego nie jest paliwożerna a koszty eksploatacji nie powalają użytkownika na kolana. Polecam ją dla wszystkich. Jedynym minusem jest duża utrata na wartości nowego samochodu. Można jednak kupić zadbane i bezwypadkowe egzemplarze w dobrej cenie i z bogatym wyposażeniem. Ja tak właśnie kupiłem już z drugą MEGI. Sprzedać też jest stosunkowo łatwo bo jest to auto...
~ViR
Sedan 1.9 dT 95KM 70kW
Za 90tys. mam wygodnego sedana z dużym bagaznikiem, 6 poduchami, ESP,ASR, ksenon, aut. klima, cichy i ekonomiczny silnik diesla i parę innych umilających jazdę pierdołek. Do tego auto zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz mi się podoba. Gdyby nie te 2 usterki trzymające mi auto w serwisie i drobne skrzypnięcia, stuknięcia w czasie jazdy to dałbym 5*.
~mojcieich@poczta.fm
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
za taka cene auto jest swietne. pisczie do mnie e maile w sprawie pytan do tego auta oczywiscie mowie tu o roczniku 1999 jest to juz nowsza wersja z grilem na masce i lampami przednimi z kloszami plastikowymi a takze z przezroczystymi kierunkowskazami z tylu a nie tak jak w poprzedniej wersji co bardzo nmi sie nie podobalo robiono przyciemniane.
~Maclaw
Sedan 1.6 e 90KM 66kW
Meganke kupiłem za 5200~zł z opłatami związanymi ze sprowadzeniem oraz z ładnymi oponami zimowymi, zrobiłem rozrząd, wszystkie płyny i wymieniłem akumulator, narazie nie miałem potrzeby więcej robić przy nim, ale wszystkie naprawy i ich koszt, wypisuję na bieżąco w dzienniku kosztów, jak ktoś byłby zainteresowany:)
~Maczek
Sedan 1.4 75KM 55kW
w sumie nieźle stał... jak dotąd! i sie nie dziwie! pierwsi właściciele albo jeszcze ich nie sprzedali albo rozstawali się z tym modelem w dramatycznych okolicznościach (kłótnie rodzinne, rozwody, lub pobicia przez nowego właściciela - za to że nie chcieli go oddać lub z niego wysiąść) :) oddać to auto - to naprawde duże wyzwanie!
~renault megane classic 1.6 16v
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
W tamtym okresie (przełom 2001/2002) za tą cenę i z tym wyposażeniem ( 4xpp; ABS,2xel.szyby;manualna klima,welur i inne pierdoły) była to oferta bardzo atrakcyjna i prawie bezkonkurencyjna, co było na pewno spowodowane bliskim zakończeniem produkcji tego modelu.
~sejang
Sedan 1.6 e 90KM 66kW
Dziś można kupić taką Megi za 2 - 3 tyś a po lifcie 3-5tyś , myślę ze warto jak ktoś myśli ekonomicznie. Nie wiem jak te silniki 16V ale 8V jest OK. Po lifcie już niestety same 16V - ale ponoć bardziej odporna na rdze buda więc coś za coś :)
~gasdaw@gmail.com
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Tutaj bardzo dobrze. Wydaję mi się, że w tej cenie trudno szukać tak komfortowego, ekonomicznego, a przede wszystkim bezpiecznego samochodu. Mimo, że francuzy nie cieszą się dobrą opinią wśród Polaków, to warto kupić i sprawdzić samemu.
Renault Megane I Sedan